Hlavní navigace

Gartner jmenoval Epicor vizionářem

17. 1. 2011

Sdílet

Společnost Epicor Software Corporation, přední dodavatel softwarových řešení pro řízení podnikových procesů, byla s ERP řešením Epicor 9 zařazena do kvadrantu vizionářů v prestižní zprávě Magic Quadrant agentury Gartner analyzující poskytovatele ERP řešení zaměřené na produktově orientované firmy střední velikosti s ročním obratem mezi 50 miliony a 1 miliardou amerických dolarů.

„Umístění naší společnosti v kvadrantu vizionáře podporuje naše dlouholeté odhodlání poskytovat zákazníkům flexibilní, škálovatelná a finančně efektivní řešení, která drží krok s nejnovějšími technologiemi a osvědčenými postupy. Úspěšná konsolidace několika různých produktů do řešení Epicor 9 je svědectvím o našem odhodlání pomáhat zákazníkům zvyšovat efektivitu a produktivitu a dosahovat podnikatelských cílů,“ řekl dnes George Klaus, prezident a generální ředitel společnosti Epicor.

 

Pro podniky ve výrobě, distribuci, finančních službách… 

Oceňované řešení Epicor 9 bylo uvedeno na trh v prosinci roku 2008 jako výsledek konvergence pětadvacetiletých zkušeností společnosti Epicor na poli podnikových řešení v jediném celopodnikovém ERP systému. Epicor 9 je vysoce pokročilé a globálně konfigurovatelné řešení, které využívá koncept Web 2.0 a poskytuje uživatelům nové možnosti kolaborace a produktivity.

V roce 2010 Epicor uvolnil významnou novou verzi tohoto řešení s cílem pomoci organizacím využít měnící se ekonomické podmínky. Systém Epicor 9.05 s technologií Epicor True SOA nabízí výkonnou, vizionářskou základnu, jež umožní podnikům lépe využívat veškeré výhody plánování podnikových zdrojů. V této nové verzi Epicor rozšířil také oborově specifické funkce pro podniky ve výrobě, distribuci, finančních službách, stavebnictví a strojírenství a pro projektově založené organizace. Robustní nové funkce v oblasti projektového řízení a účetnictví zase významně pomohou podnikům, které se zaměřují na státní zakázky a související profesionální služby. 

V ostrém provozu dnes ERP řešení Epicor 9 využívá více než 300 zákazníků po celém světě, a bylo dodáno na více než 2 000 míst v 56 zemích, což zahrnuje dodávky více než 800 novým zákazníkům.

 

O zprávě Magic Quadrant agentury Gartner 

Zpráva Magic Quadrant je chráněna autorským právem z prosince roku 2010, které náleží společnosti Gartner Inc., a je použita s jejím svolením. Magic Quadrant je grafické znázornění situace na trhu v určitém časovém období. Znázorňuje analýzu toho, jak si jednotliví dodavatelé stojí vůči kritériím pro daný trh, která definovala agentura Gartner. Gartner nepodporuje žádného dodavatele, produkt nebo službu zmíněnou ve zprávě Magic Quadrant a nedoporučuje uživatelům technologií, aby volili pouze produkty dodavatelů, kteří se umístili v kvadrantu lídrů. Zpráva Magic Quadrant má sloužit výlučně jako informační prostředek a ne jako návod pro konkrétní rozhodnutí.

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?