Hlavní navigace

GEFCO personálně posiluje, Bogdan Ionita se v sektoru logistika a pozemní přepravy zaměří na rozvoj sběrné služby

17. 9. 2014

Sdílet

 Bogdan Ionita působí ve společnosti GEFCO od roku 2006. Po celou tuto dobu se soustředí na rozvoj sběrné služby v zemích regionu střední a východní Evropy. Své zkušenosti nyní uplatní také v České republice.

„Kromě rozvoje sběrné služby, která v nabídce společnosti GEFCO získává stále výraznější význam, a kterou začínají stále častěji využívat také čeští klienti, se chci podílet na dalším rozvoji našich přepravních služeb, především s důrazem na jejich efektivnost pro zákazníky,“ vysvětluje Ionita.

Navíc se chce zasadit za zlepšení využívání systémů, metod a procesů, které GEFCO díky svému spojení s dalšími pobočkami po celém světě i centrálou ve Francii vlastní.

„Jsem upřímně rád, že Bogdan Ionita posílil naše řady. Kromě svých dlouholetých zkušeností z působení na trhu v rámci společnosti GEFCO přináší také nový pohled na některé aktivity, které v České republice provozujeme. To může mít velmi pozitivní dopad především na naše klienty,“ říká Aleksander Raczynski, generální ředitel společnosti GEFCO Česká republika.

Bogdan Ionita má osmileté zkušenosti z logistického trhu. Dlouhodobě se soustředí na rozvoj aktivit společnosti GEFCO ve všech jejích oblastech. Dříve působil jako Country Operation Manager, mimo jiné v Rumunsku, před tím si ale vyzkoušel také specializaci na námořní a leteckou dopravu.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?