Hlavní navigace

GEFCO personálně posiluje, Bogdan Ionita se v sektoru logistika a pozemní přepravy zaměří na rozvoj sběrné služby

Sdílet

Zbyněk Hutar 17. 9. 2014

 Bogdan Ionita působí ve společnosti GEFCO od roku 2006. Po celou tuto dobu se soustředí na rozvoj sběrné služby v zemích regionu střední a východní Evropy. Své zkušenosti nyní uplatní také v České republice.

„Kromě rozvoje sběrné služby, která v nabídce společnosti GEFCO získává stále výraznější význam, a kterou začínají stále častěji využívat také čeští klienti, se chci podílet na dalším rozvoji našich přepravních služeb, především s důrazem na jejich efektivnost pro zákazníky,“ vysvětluje Ionita.

Navíc se chce zasadit za zlepšení využívání systémů, metod a procesů, které GEFCO díky svému spojení s dalšími pobočkami po celém světě i centrálou ve Francii vlastní.

„Jsem upřímně rád, že Bogdan Ionita posílil naše řady. Kromě svých dlouholetých zkušeností z působení na trhu v rámci společnosti GEFCO přináší také nový pohled na některé aktivity, které v České republice provozujeme. To může mít velmi pozitivní dopad především na naše klienty,“ říká Aleksander Raczynski, generální ředitel společnosti GEFCO Česká republika.

Bogdan Ionita má osmileté zkušenosti z logistického trhu. Dlouhodobě se soustředí na rozvoj aktivit společnosti GEFCO ve všech jejích oblastech. Dříve působil jako Country Operation Manager, mimo jiné v Rumunsku, před tím si ale vyzkoušel také specializaci na námořní a leteckou dopravu.

 

Našli jste v článku chybu?