Hlavní navigace

Jan Sadil zvolen předsedou dozorčí rady ARTN, novým členem správní rady jmenován Petr Palička

30. 4. 2014

Sdílet

Členové ARTN rozhodli na své 13. valné hromadě o změně ve statutárních orgánech. Předsedou dozorčí rady byl zvolen Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky, který do nové pozice nastupuje po dlouholetém působení ve správní radě v roli viceprezidenta. Spolu s ním zasednou v dozorčím orgánu Pavel Kliment, partner poradenské společnosti KPMG Česká republika a opětovně byl zvolen Zdeněk Válka, který v České republice a na Slovensku řídí pobočku americké nadnárodní společnosti Stewart Title.

 

Personální kolotoč

Správní rada ARTN zasedne v nadcházejícím funkčním období rovněž v obměněné sestavě. Novým členem správní rady byl jmenován Petr Palička, ředitel real estate skupiny Penta Investments (rozhovor s ním přinášíme zde), který bude ve správní radě zastupovat spolu s Marcelem Souralem ze společnosti Trigema a Radkem Pokorným z Agana Group oblast developmentu. Opětovně se členy správní rady stali také Gabriel Achour (advokátní kancelář Achour & Hájek), Emil Holub (Clifford Chance), Lenka Kostrounová (ČSOB) a Jiří Pácal (Central Europe Holding). Ve správní radě znovu zasedne také Zdenka Klapalová, partnerka mezinárodní společnosti Knight Frank, která byla již po potřinácté v řadě jednomyslně zvolena prezidentkou sdružení a Tomáš Drtina, ředitel INCOMA GfK, který byl zvolen viceprezidentem.

Členskou základnu ARTN tvoří přední osobnosti působící ve všech oblastech trhu nemovitostí – v oboru developmentu, investic, architektury, financí, poradenství, práva, ve veřejné správě i na akademické půdě. Díky této rozmanité členské základně představuje ARTN seskupení jedinečné svou univerzální kompetencí a širokou názorovou platformou.

 

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?