Hlavní navigace

M-Files konečně na českém trhu – trial zdarma

1. 3. 2011

Sdílet

Společnost Digital Resources představuje M-Files jako nejmodernější současný DMS systém. Vynikající ergonomie systému umožňuje velmi rychlé a nenásilné nasazení. Uživatelé pracují v důvěrně známém prostředí.

Časové ztráty působené vyhledáváním v přebujelých souborových systémech (file systems) dosahují zhruba 16 % z pracovní doby dnešních zaměstnanců. Díky snížení této ztráty o zhruba 75 % je návratnost investice řádově v týdnech. Žádné dokumenty nejsou znovu vytvářeny. Každý dokument je řádně verzován dle požadavků norem kvality.

M-Files navíc představují revoluci v pojetí off-line možností. Vyčleněné soubory zůstávají v kanceláři k dispozici pro všechny uživatele, zatímco může dojít k off-line editaci a následné synchronizaci.

Webový přístup (web access) umožňuje neomezený on-line přístup podle přístupových práv, přičemž lze tuto vlastnost využít nejen interně pro pracovníky společnosti, ale i pro přístup třetích osob, například zákazníků či partnerů. Jednoduše tak založíte například „partner source“, „FAQ“ nebo místo s archivem dokumentace, který chcete nabízet širší veřejnosti k dispozici.

 

A propos e-mail... 

Důležité e-maily se již nikdy neztratí. Nabídky a smlouvy lze tvořit mnohem efektivněji využitím šablon (templates). Workflow zajistí dokonalý oběh dokumentů. M-Files OCR umožní digitalizovat jakékoliv papírové dokumenty a vhodně je třídit. M-Files jsou návykové – jakmile je jednou vyzkoušíte, už se nikdy k souborovému systému nevrátíte.

Výbornou zprávou pro uživatele je plná integrace s CRM systémy Intuo – Company Intelligence, Microsoft Dynamics CRM a Sales Force. Dochází tak k dramatickému zvýšení konkurenceschopnosti, kvality a výkonnosti. A to nejlepší nakonec: Plnou verzi M-Files můžete používat 30 dnů zdarma – ke stažení zde: www.m-files.cz. Systém má navíc velmi nízké pořizovací náklady – ceny jsou uvedeny na webu.

 

 

Zdroj: Digital Resources

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality