Hlavní navigace

Obchodní ředitelka Infinity získala 1. místo na IT Challenge

27. 1. 2012

Sdílet

Obchodní ředitelka společnosti Infinity, Iva Kůželová (na snímku uprostřed), se již po páté postavila na stupeň vítězů. Lyžařský tým Infinity za sebou v závodu nechal společnosti AutoCont, ŠkodaAuto, WBI a Webcom.

Soutěžní den odstartovalo dopolední první kolo obřího slalomu. Následovalo zápolení mladých lyžařských nadějí a příjemné odpoledne zakončilo druhé kolo hlavní soutěže. O tom, že soutěžní sjezdovka s poetickým názvem Promenádní nebude představovat klidný sjezd, se přesvědčila již první série závodníků. Sjezd dlouhý 930 metrů připravil pro mnohé horké chvilky. Neustálé sněžení a silný vítr zasypával stopy a zhoršoval ostré projíždění oblouků.

Série závodů ITchallenge představuje setkávání závodníků stejné krevní skupiny – pracovníků z oblasti IT a vyznavačů aktivně stráveného volného času. Dvakrát do roka v rámci letního a zimního kola všichni dokazují, že kancelářská práce nemusí nutně znamenat absenci zdravého pohybu. Pořadatelé a sponzoři jako každý rok odvedli výbornou práci a na účastníky čekala dobře připravená trať v rámci aktuálních povětrnostních podmínek, kvalitně vybavené zázemí, včetně vyhřívaného stanu. Všichni účastníci se už teď těší na letní IT Challenge na horských kolech.

 

 

Zdroj: Infinity

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality