Hlavní navigace

Regus otevírá nové business centrum v Karlíně

24. 11. 2015

Sdílet

Společnost Regus tak v České republice aktuálně provozuje devět business center, a to v Praze, Brně a Ostravě. Otevřením centra v komplexu River Garden rozšířil Regus svou síť business center o velmi perspektivní oblast s vysokou hustotou obchodních společností. Nyní mají zákazníci Regus možnost využívat sedmi plně vybavených, reprezentativních center v Praze k práci či ke schůzkám s obchodními partnery.

 

„Tímto krokem reagujeme na rostoucí poptávku zákazníků po našich business centrech v Praze a další vhodné lokality budeme přidávat i v následujících letech,“ uvedl Karel Pelán, ředitel společnosti Regus v České republice. Administrativní komplex River Garden II/III je moderní budova s vysokými standardy i vybavením a nachází se v rychle se rozvíjející čtvrti Karlína, kde sídlí početná business komunita.

 

„River Garden II/III je s celkovou pronajímatelnou plochou více než 25 tisíc metrů čtverečních největším kancelářským komplexem, který byl dokončený loni v hlavním městě. Těší se velkému zájmu prestižních nájemců – v současné době je budova téměř plně pronajata např. společnostmi Philips, JCDecaux, NCR nebo Hills. Jsme velmi potěšeni, že jejich řady nyní rozšířila společnost Regus, která je pro nás svým inovativním přístupem k pracovnímu prostředí významným partnerem,“ říká Petr Herman, Business Development Director, pověřený řízením HB Reavis v České republice.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality