Hlavní navigace

ŠkoFIN v loňském meziročně narostl o téměř 16%

17. 2. 2015

Sdílet

Společnosti se dařilo jak v retailu, ve kterém zaznamenala meziroční růst financované hodnoty o 16,8%, tak v oblasti fleetového financování, kde financovaná hodnota vzrostla o 13%. V červnu 2014 ŠkoFIN uvedl jako první na český trh operativní leasing pro soukromé osoby. Retailové i fleetové smlouvy operativního leasingu tvořily přibližně třetinu celkového počtu uzavřených kontraktů.

 

„Loňský rok byl pro nás velmi úspěšný – počet uzavřených smluv ve výši 39 756 překonal naše plány dokonce o více než čtvrtinu. Stále rovněž platí, že každý třetí vůz značek koncernu Volkswagen byl financován prostřednictvím ŠkoFINu. Všechny koncernové značky, tj. Škoda, Volkswagen, Audi i Seat, zaznamenaly v meziročním srovnání dvojciferný růst v počtu nově uzavřených smluv na financování nových vozů. Za tyto úspěchy vděčíme jednak zaměstnancům ŠkoFINu, ale zároveň také úzké a kvalitní spolupráci s jednotlivými značkami a dealerskou sítí,“ uvádí Jiřina Tapšíková, jednatelka ŠkoFINu.

 

Vedle nových smluv na financování vozů ŠkoFIN zaznamenal úspěch také s produktem Škoda Pojištění, který od loňského roku nabízí i zákazníkům pořizujícím si svůj vůz za hotovost. Těchto smluv bylo v roce 2013 uzavřeno téměř 2 500. Pozici ŠkoFINu jako jedničky na trhu financování vozů potvrdilo i první místo v soutěži Czech Top 100 v kategorii Nejobdivovanější finanční zprostředkovatel.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?