Hlavní navigace

Soustavné zlepšování Software602 potvrzeno dalšími certifikacemi

4. 12. 2011

Sdílet

Výkonný ředitel Jan Petr uvedl: „Certifikace potvrzují to, co je patrné v každodenním životě firmy. Software602 je dnes projektově orientovanou organizací, kde správní lidé dělají věci správným způsobem. Zvláště mě těší, že formalizace procesů nenarušila tradiční silné stránky Software602. Že nadále zůstáváme flexibilní firmou, která dává velký prostor pro kreativitu a kde záleží na férových mezilidských vztazích.“

Nově získané certifikace byly uděleny na základě auditu provedeného firmou Tayllor & Cox, a to podle následujících norem:

ISO 10006:2003 (systém řízení projektů). Pro získání této certifikace musela společnost Software602 prokázat, že důsledně aplikuje konsistentní projektovou metodiku, systematicky sleduje výsledky projektů, vyhodnocuje zkušenosti a neustále se zlepšuje.

ISO/IEC 20000-1 (řízení kvality IT služeb). Audit potvrdil, že Software602 je společností zaměřenou na potřeby zákazníka, že tomu odpovídají procesy a že tyto procesy jsou reálně dodržovány.

ISO 14001:2004 (dopady na životní prostředí). Tato norma pokrývá sledování a řízení potenciálních rizik a dopadů na životní prostředí a systematické úsilí o jejich snižování.

Software602 se připravuje na další certifikace a pokračuje ve školení expertů a projektových manažerů v metodikách PRINCE2 (řízení projektů) a ITIL (poskytování IT služeb). Kromě toho pokračuje v rozvoji vlastní metodiky Try&Improve, která umožňuje urychlit a snížit rizika nasazování informačních systémů.

 

Zdroj: Software602

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?