Hlavní navigace

Techloop.io získal startovní investici od Rockaway Ventures

23. 1. 2017

Sdílet

Společnost Techloop obdržela počáteční kapitál od mezinárodní investiční firmy Rockaway Ventures. Tuto investici použije zejména k expandování do střední a východní Evropy a další vylepšení své platformy. Rockaway Ventures je známa zaměřením svých investicí do oblastí consumer internetu a e-commerce. Techloop tak doplní portfolio IT startupů, do kterých Rockaway investuje.

 

Techloop.io funguje na českém trhu od ledna 2016 a přináší nové revoluční řešení pro software developery, kteří uvažují o změně zaměstnání. Od doby svého vzniku využívají službu tisíce vývojářů a stovky společností a počet nových uživatelů Techloop roste o 50% měsíčně. Získaná investice umožní pokračovat ve vylepšení produktu a realizovat plánovanou expanzi po střední a východní Evropě. V únoru je plánován vstup na slovenský trh a krátce poté i na polský a maďarský.

 

"Máme z investice od Rockaway Ventures velkou radost, už proto, že existuje mezi našimi společnostmi mnoho synergií. Rockaway je pro nás skvělým partnerem - má jedinečnou reputaci v budování online tržišť ve střední a východní Evropě, je velkým zaměstnavatelem IT talentů a v neposlední řadě přispívá k rozvoji IT komunity pomocí různých akcí jako například ROCDevs," říká Joao Duarte, CEO a spoluzakladatel Techloop.

 

Ambicózní plány zahrnují i vizi, že by se Techloop stal dominantním hráčem na trhu IT pozic v celé střední a východní Evropě. Techloop.io je platformou virtuálního trhu IT práce, kde se setkávají IT profesionálové s firmami. V tomto prostředí získávají software developeři nabídky práce přímo od nabírajících společností, zatímco si zachovávají anonymitu. Pokud díky systému získají práci, dostanou vývojáři navíc 500 euro jako bonus. Firmám Techloop nabízí přístup k velkému množství kvalifikovaných kandidátů bez nutnosti najímat si drahé personální agentury.

 

Techloop byl založen v roce 2015 Joao Duartem, Paulem Cooperem a Andrewem Elliottem, kteří mají dohromady více než 30 let zkušeností v IT recruitmentu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality