Hlavní navigace

Treasury Management Forum se koná již 6. června 2013

24. 4. 2013

Sdílet

„Ve snaze posunout nejvýznamnější treasury událost v ČR a ve střední Evropě do globálnější roviny jsme naše úsilí zaměřili na novinky z oblasti krizového vývoje treasury a schvalování regulace v Evropě,“ řekl Ivan Haco, prezident České Asociace Treasury (ČAT), která je odborným garantem výročního setkání treasury manažerů a expertů finanční sféry, která se koná pod názvem Treasury Management Forum. Tato konference je uspořádána ve spolupráci s partnerskou společností top vision, která zajišťuje celou organizaci akce.

 

Je zvána i nejširší finanční veřejnost

ČAT, jakožto součást evropské treasury asociace (EACT), pozvala letos členy této organizace při příležitosti středoevropské spolupráce na jednodenní konferenci s moderátorem Alešem Michlem, společnostmi prezentujícími společně s korporátními hosty, mnoha miniworshopy, stánky a nově s doprovodným galavečerem. Zároveň je zvána i nejširší finanční veřejnost.

Na konferenci vystoupí mimo jiné také předseda EACT R. Reaburn na téma výsledky lobbingu v Bruselu ve prospěch finančníků členských států. Z nejaktuálnějších bodů jeho vystoupení se můžeme těšit na téma zaměřené na dopad daně z finančních transakcí (FTT) na firmy či čerstvou povinnost hlásit vlastní derivátové transakce do registru a zajištění prostředků v clearingu. Dále se dozvíte, zda se zlepšuje v evropských korporacích přístup k úvěrům a jejich podmínky v bankách.

Kromě uvedeného se na konferenci určitě otevře i tématika institutu nespolehlivého plátce, která znepokojuje firmy ve vztahu k ručení za nezaplacenou DPH obchodního partnera.

 

Více informací o programu konference naleznete zde. Přihlásit na konferenci se můžete zde.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?