Hlavní navigace

Jaromír Hájek (LeasePlan) Manažerem roku 2012 v odvětví doprava a logistika

29. 4. 2013

Sdílet

Jaromír Hájek Generální ředitel společnosti LeasePlan Česká republika Jaromír Hájek (rozhovor přinášíme zde) byl minulý čtvrtek na slavnostním setkání na pražském Žofíně vyhlášen Manažerem roku 2012 v odvětví doprava a logistika. V celkovém pořadí se umístil v TOP 10, a to v konkurenci 198 nominovaných osobností. Hodnotitelská komise mezi nimi vybrala 86 finalistů, z nichž se volili vítězové jednotlivých kategorií. V sekci doprava a logistika porotci posuzovali třicet kritérií.

Soutěž Manažer roku byla letos vypsána už podvacáté a je považována za nejprestižnější akci tohoto druhu u nás. Vyhlašovateli jsou Svaz průmyslu a dopravy ČR, Česká manažerská asociace a Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR.

„Je to veliká pocta. Jsem nesmírně rád, že si hodnotitelé všimli změn (bližší informace přinášíme zde), kterými česká pobočka LeasePlanu prošla v posledních měsících,“ říká Jaromír Hájek.

LeasePlan ČR je velikostí flotily lídrem domácího trhu operativního leasingu aut. Zakladatel firmy Jaromír Hájek se do jejího čela vrátil na začátku loňského roku po téměř pětiletém působení ve funkci generálního ředitele italské pobočky LeasePlanu. Jeho hlavním cílem po návratu do Prahy bylo obnovit růst flotily. „Přijali jsme řadu opatření, která začínají nést ovoce. Z pohledu manažera šlo o velice náročné období. O to větší zadostučinění jsem pocítil, když tuto práci ocenili odborníci a úspěšní podnikatelé, kteří vybírají vítěze ankety,“ dodává J. Hájek.

 

Ing. Jaromír Hájek se narodil v roce 1963. Absolvoval VŠE v Praze, fakultu zahraničního obchodu. V manažerských pozicích pracuje od roku 1991. Nejprve působil jako ředitel českého zastoupení nizozemské poradenské společnosti Larive Holland. V letech 1995 až 2007 byl prvním generálním ředitelem společnosti LeasePlan ČR. V roce 1999 se zároveň stal ředitelem slovenské filiálky. V období 2006 až 2007 se podílel na zahájení činnosti rumunského zastoupení skupiny. Mezi lety 2007 až 2011 byl generálním ředitelem společnosti LeasePlan Itálie. V lednu 2012 se vrátil do čela české pobočky.

 

 

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?