Hlavní navigace

Gabriela Vlková jmenována Deputy Executive Officer Wincott People Group

24. 3. 2016

Sdílet

 Autor: Wincott People
Ve své nové funkce bude odpovědná za marketing a komunikaci společnosti, koučink, provozně-technickou agendu společnosti a právní oddělení.

Gabriela Vlková byla jmenována na pozici Deputy Executive Officer společnosti Wincott People Group. Společnost se zabývá personálním leasingem asi pro stovku klientů především v oblasti automobilového průmyslu a strojírenství a působí hlavně na trzích České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska a Polska. Wincott People poskytuje kompletní služby od náboru vhodných pracovníků, přes jejich školení, nastavení motivačního systému, až po zajištění personální a mzdové agendy včetně administrativních úkonů vůči státním orgánům. Gabriela Vlková bude plnit funkci zástupce CEO. Bude odpovědná za marketing a komunikaci společnosti, a to jak externí, tak i interní včetně komunikace s patnácti franšízovými společnostmi skupiny Wincott People pro ČR, SR a Německo. Bude rovněž odpovídat za koučink týmů, provozně-technickou agendu společnosti a právní oddělení.

soutez_casestudy

 

Gabriela Vlková působí ve vrcholovém vedení společnosti Wincott People od roku 2011. Své předchozí znalosti a zkušenosti načerpala ve společnosti AmRest, kde působila od roku 1996 a odpovídala za finanční výsledky provozovatele sítí KFC v regionu, vedení a koučink týmu, plánování, nábor a školení. Odpovídala i za certifikaci manažerů restaurací a implementaci celosvětového manažerského tréninkového programu KFC v ČR a Polsku. Hovoří anglicky a polsky.

Byl pro vás článek přínosný?