Hlavní navigace

Investujte do nákupů méně peněz a nakupujte chytře

21. 9. 2018

Sdílet

 Autor: Kompas slev
Za nákupy se dá ušetřit poměrně značná část peněz, když víte, jak na to. Přitom vám průzkum trhu zabere jenom pár minutek.


Kde se schovávají výhodné nákupy

 

Jednu a tu samou věc můžete najít v obchodech za spoustu různých cen. Pokud jí navíc nepotřebujete teď hned, můžete si počkat na výhodnou akci. Že nejste ten typ, který po návratu domů vybere schránku a prohlíží letáky? Nebo dokonce máte na schránce důrazně napsáno, že reklamní letáky nechcete? I pro tohle existuje řešení. Stačí, když se podíváte na Kompasslev.cz.

 

Kompas slev

 

Zboží vybírejte chytřeji

 

Kompasslev.cz je portál, který sdružuje všechny akční letáky a monitoruje slevy v obchodech. Jeho používání vám tak dá do ruky hned několik trumfů.

  • Zjistíte, co je v akci, takže ušetříte peníze. 
  • Všechno je online, takže nemusíte řešit plnou poštovní schránku a budete ekologičtí. 
  • Vůbec nic vám neuteče a všechno najdete roztříděné na jednom místě
  • Na průzkum všech akcí vám stačí jen pár minut.

Ochutnejte něco, co si normálně nedopřejete


Výhodné akce se vyplatí sledovat. Kromě ušetřených peněz totiž můžete ochutnat i jídlo, které byste si za normálních okolností třeba vůbec nedali. Právě proto, že je příliš drahé. Když ho ale objevíte v akci, můžete ho konečně vyzkoušet. Luxusní francouzské sýry, čerstvé mořské ryby, voňavé exotické ovoce, kvalitní čokolády nebo třeba dokonalé italské omáčky na těstoviny – to vše můžete díky akci získat za zlomek původní ceny třeba v akčním letáku Globus.

soutez_casestudy

 

O všech zajímavých akcích budete vědět první


Na Kompasslev.cz si vyberete pohodlně z jednotlivých kategorií nebo podle obchodů. Najdete tu i měsíčníky z obchodních center, takže vám neunikne ani žádná zajímavá akce nebo otevírání nového obchodu. Nakupujte chytře a buďte stále v obraze.

Byl pro vás článek přínosný?