Hlavní navigace

Investujte do nákupů méně peněz a nakupujte chytře

21. 9. 2018

Sdílet

 Autor: Kompas slev
Za nákupy se dá ušetřit poměrně značná část peněz, když víte, jak na to. Přitom vám průzkum trhu zabere jenom pár minutek.
redakce 21. 9. 2018


Kde se schovávají výhodné nákupy

 

Jednu a tu samou věc můžete najít v obchodech za spoustu různých cen. Pokud jí navíc nepotřebujete teď hned, můžete si počkat na výhodnou akci. Že nejste ten typ, který po návratu domů vybere schránku a prohlíží letáky? Nebo dokonce máte na schránce důrazně napsáno, že reklamní letáky nechcete? I pro tohle existuje řešení. Stačí, když se podíváte na Kompasslev.cz.

 

Kompas slev

 

Zboží vybírejte chytřeji

 

Kompasslev.cz je portál, který sdružuje všechny akční letáky a monitoruje slevy v obchodech. Jeho používání vám tak dá do ruky hned několik trumfů.

  • Zjistíte, co je v akci, takže ušetříte peníze. 
  • Všechno je online, takže nemusíte řešit plnou poštovní schránku a budete ekologičtí. 
  • Vůbec nic vám neuteče a všechno najdete roztříděné na jednom místě
  • Na průzkum všech akcí vám stačí jen pár minut.

Ochutnejte něco, co si normálně nedopřejete


Výhodné akce se vyplatí sledovat. Kromě ušetřených peněz totiž můžete ochutnat i jídlo, které byste si za normálních okolností třeba vůbec nedali. Právě proto, že je příliš drahé. Když ho ale objevíte v akci, můžete ho konečně vyzkoušet. Luxusní francouzské sýry, čerstvé mořské ryby, voňavé exotické ovoce, kvalitní čokolády nebo třeba dokonalé italské omáčky na těstoviny – to vše můžete díky akci získat za zlomek původní ceny třeba v akčním letáku Globus.

 

O všech zajímavých akcích budete vědět první


Na Kompasslev.cz si vyberete pohodlně z jednotlivých kategorií nebo podle obchodů. Najdete tu i měsíčníky z obchodních center, takže vám neunikne ani žádná zajímavá akce nebo otevírání nového obchodu. Nakupujte chytře a buďte stále v obraze.