Hlavní navigace

Marcin Krzak je novým country managerem pro Českou republiku, Slovensko a Ukrajinu

6. 8. 2015

Sdílet

 Autor: Marcin Krzak, UPS
Společnost UPS oznámila jmenování Marcina Krzaka (38), novým country managerem pro Českou republiku, Slovensko a Ukrajinu se sídlem v Praze. Krzak, původem z Polska, bude zodpovídat za vedení více než 500 zaměstnanců a řízení zasilatelských služeb v regionu, který zahrnuje Českou republiku, Slovensko a Ukrajinu.

Krzak ve funkci nahradil Pavla Adamovského, který na stejné pozici působil od roku 2006 a nyní nastoupil na pozici country managera UPS Polsko.

 

Jmenování zkušeného manažera, jakým je Marcin Krzak, podtrhuje naše úsilí povyšovat především zaměstnance z vlastních řad,“ říká Cindy Miller, ředitelka UPS Europe. „Na svou novou pozici přináší bohaté zkušenosti z provozu a jsem přesvědčena, že pod jeho vedením budou naši zákazníci v České republice, na Slovensku a Ukrajině i nadále profitovat z našich schopností poskytovat spolehlivé propojení s globálními trhy.

 

Marcin Krzak nastoupil do UPS Polsko v roce 2005 jako Logistics Manager. Již o rok později byl jmenován výkonným ředitelem UPS SCS Polsko s odpovědností za veškeré aktivity v pozemní, námořní a letecké přepravě. V roce 2007 byl jmenován operations managerem UPS Polsko. Do jeho kompetence spadalo řízení veškerých operací spojených s přepravou zásilek a nákladní přepravy na celém území Polska.

ICTrocenka

 

Příležitost vést obchodní aktivity UPS na těchto významných trzích je velmi lákavá,“ říká Krzak. „Mé zkušenosti a podpora profesionálních místních týmů jsou zárukou, že UPS bude i nadále poskytovat spolehlivá a inovativní řešení, na jaké jsou klienti v České republice, na Slovensku a Ukrajině zvyklí,“ doplnil. 

Byl pro vás článek přínosný?