Hlavní navigace

Michael Krüger střídá Beatu Simon na pozici ředitele Commerzbank

27. 5. 2015

Sdílet

 Autor: archiv redakce
Novým ředitelem Commerzbank pro Česko a Slovensko se stal Michael Krüger (48). Posílil tak vedení evropské divize korporátního bankovnictví Commerzbank - Mittelstandsbank International (MSB-I).

Michael Krüger postoupil z pozice ředitele v Düsseldorfu na pozici ředitele pro Českou republiku a Slovensko, kde nahradil Beate Simon. Ta nastoupila na pozici ředitelky pobočky Commerzbank v Münsteru.

 

Michael Krüger začal svoji kariéru v roce 1987 jako trainee v Commerzbank AG v Krefeldu. Po absolvování trainee programu na poradce pro firemní klientelu prošel různými pozicemi ve firemním bankovnictví v Německu i v zahraničí. Během této doby byl například ředitelem regionální pobočky v Cáchách (Aachen) a členem vedení pobočky v Brémách. Poté jako ředitel pobočky v Essenu zodpovídal za celý tento region. Od července 2013 byl ředitelem pobočky v Düsseldorfu a vedl firemní bankovnictví a financování veřejného sektoru regionu Severozápad.

 

„Beate Simon odvedla v Commerzbank v uplynulých letech vynikající práci. Díky jejímu nasazení se v Česku a na Slovensku podařilo stabilizovat náš mezinárodní obchodní model. Zároveň mě velmi těší příchod Michaela Krügera do vedení evropské divize korporátního bankovnictví Commerzbank. Získáváme v něm velmi zkušeného kolegu, který přispěje k dalšímu strategickému rozvoji našich obchodních aktivit v Česku i na Slovensku. Těším se na budoucí spolupráci a přeji mu vydařený start a mnoho úspěchů,“ zhodnotil změnu v Commerzbank Sven Gohlke, člen představenstva regionu Evropa.

soutez_casestudy

 

Michael Krüger je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase velmi rád cestuje a fotografuje.

Byl pro vás článek přínosný?