Hlavní navigace

Personální novinky v Komoře certifikovaných účetních

30. 10. 2015

Sdílet

 Autor: Zuzana Pšeníčková, KCÚ
Výbor Komory certifikovaných účetních má nové členy a místopředsedkyni Zuzanu Pšeníčkovou.

Komora certifikovaných účetních (KCÚ) zvolila novou místopředsedkyni, jíž se stala Zuzana Pšeničková, která má v oblasti účetnictví již dlouholeté zkušenosti. Novými členy výboru KCÚ se stali Petr Píša a Jolana Pražáková, působící již několik let v Komoře certifikovaných účetních.

 

Zuzana Pšeničková na Vysoké škole ekonomické v Praze vystudovala obor účetnictví a finanční řízení podniku. Ve VZP ČR byla účetní metodičkou na úseku účetnictví a controllingu. Ve společnostech NESS Logos a Beiersdorf působila na pozici hlavní účetní. V současnosti se věnuje účetnímu poradenství jako OSVČ. Kromě Komory certifikovaných účetních, jejíž členkou je od roku 2008 a nově také její místopředsedkyní od října tohoto roku, působí též v Jihočeské hospodářské komoře. V letech 2011 a 2012 se stala vítězkou soutěže „Era účet roku“.

 

Jolana Pražáková studovala na Vysoké škole ekonomické v Praze. V Českomoravské hypoteční bance byla vedoucí účetního odboru, v České spořitelně působila jako vedoucí oddělení metodiky a v Equa Bank, zastávala pozici hlavní účetní. V současnosti působí v Sečteno jako audit & controlling manager. Členkou KCÚ je od roku 2004.

 

Petr Píša vystudoval na Vysoké škole ekonomické v Praze obor účetnictví a finanční řízení podniku. V JConsult Economic Services byl účetním juniorem a v BDO Appraisal services – Znalecký ústav působil jako analytik. V současnosti zastává pozici konzultanta pro oceňování podniků a posuzování účetnictví v A-Consult plus. Členem KCÚ je od roku 2012.

Byl pro vás článek přínosný?