Hlavní navigace

Úvěrové procesy Zuno povede Andrej Čársky

3. 3. 2015

Sdílet

 Autor: archiv redakce
Lídrem nově vytvořeného oddělení zaměřeného na zefektivnění úvěrových procesů banky Zuno se stal Andrej Čársky (33), dosavadní šéf vývoje produktů a elektronického bankovnictví. Na jeho pozici jej nahradil Miroslav Endresl (27), který doposud působil jako expert na platební operace.

Hlavním cílem změny je zlepšit úvěrové mechanismy v Zuno napříč všemi zainteresovanými strukturami banky. „Andrej zná velmi dobře bankovní prostředí a jeho další předností je, že je v Zuno už od samého počátku. Pro Mira je tato nová pozice obrovskou výzvou k tomu, aby nadále rostl nejen jako expert v oboru, ale i manažer týmu,“ říká Peter Lakata, ředitel Zuno Česká republika.

 

Před jmenováním do pozice šéfa nového úvěrového oddělení byl Andrej Čársky dlouholetým členem produktového týmu banky. V Zuno začínal jako manažer depozitních produktů, později pracoval na zavádění platebních karet a účastnil se také zrodu úvěrových produktů. Byl prvním klientem Zuno, a proto mohl jako první testovat její služby. Před příchodem do Zuno v roce 2009 získal Andrej Čársky mnoho zkušeností v bankovní oblasti na různých pracovních pozicích v Tatra bance a VÚB.

 

Andrej vystudoval bankovnictví na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Svůj volný čas věnuje manželce a dceři. Velmi rád cestuje, miluje moře, slovenské Tatry a je sběratelem euromincí z různých zemí.

Byl pro vás článek přínosný?