Hlavní navigace

Viktor Boczán je novým generálním ředitelem českého Providentu

24. 4. 2019

Sdílet

 Autor: Provident Financial
Na pozici generálního ředitele vystřídal Davida Parkinsona, který se bude nově starat o rozvoj aktivit skupiny IPF v Mexiku.

Generálním ředitelem společnosti Provident Financial v České republice se od letošního dubna stal Viktor Boczán. Před příchodem do Česka vedl čtyři a půl roku Provident Rumunsko, dříve působil třináct let v Providentu Maďarsko.

 

Viktor Boczán (42 let) je skupině International Personal Finance věrný již osmnáct let. Přes třináct let působil na několika manažerských pozicích v Providentu Maďarsko, včetně pozice obchodního ředitele. Od roku 2014 byl generálním ředitelem Providentu Rumunsko, tamního největšího poskytovatele nebankovních spotřebitelských úvěrů. Pod jeho vedením se z Providentu stal jeden z nejvýznamnějších britských zaměstnavatelů a investorů v Rumunsku a společnost byla třikrát po sobě oceněna jako nejlepší nebankovní poskytovatel úvěrů.

 

soutez_casestudy

„V Providentu věříme v dostupnost finančních služeb pro širokou veřejnost. Chceme být nejlepší možnou alternativou pro zákazníky, kteří nechtějí zažádat o úvěr v bance. Zaměříme se proto na zkvalitňování našich služeb prostřednictvím obchodních zástupců a za několik týdnů již také pomocí digitálních půjček. Mým cílem je, aby Provident zůstal lídrem na trhu nebankovních úvěrů a pro ostatní poskytovatele byl pomyslnou cílovou metou,“ řekl Viktor Boczán ke svému jmenování.


Viktor vystudoval Univerzitu Dunaújváros a získal titul MBA na Korvínově univerzitě v Budapešti. Je ženatý a má dvě děti. Je vášnivým cyklistou, s rodinou se ve volném čase věnuje vodním sportům.

Byl pro vás článek přínosný?