Hlavní navigace

ACCA slavnostně představila nové české absolventy

25. 5. 2011

Sdílet

Ceremonie se zúčastnilo 27 nových ACCA členů a jeden člen FCCA (Fellow Chartered Certified Accountant – jde o titul pro seniorní členy ACCA, dostávají ho všichni členové automaticky po jisté době trvaní svého členství v asociaci – v současné době po 3 letech).

„ACCA byla v nedávném průzkumu Millward Brown potvrzena v roli klíčové mezinárodní organizace finančních profesionálů. A svědčí o tom také rostoucí počet jejích členů a studentů nejen v Česku,“ komentuje celou událost Kateřina Benešová, ředitelka ACCA pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Stejně jako v roce 2010, také letos se několik českých absolventů zkoušek ACCA probojovalo v rámci celosvětového počtu absolventů čítajícího desetitisíce do první dvacítky. Úspěch pak zaznamenali především zaměstnanci firmy PwC v České republice, kteří se na počtu nejlepších studentů výrazně podíleli.

Množství členů asociace a absolventů mezinárodní profesní kvalifikace ACCA neustálé narůstá. Od listopadu 2010 do dubna 2011 získalo členství 44 nových uchazečů, FCCA titul byl dále udělen 14 ACCA členům. 

Noví členové ACCA

 

 

Zdroj: ACCA

 

Úvodní ilustrační foto: © 3desc - Fotolia.com

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?