Hlavní navigace

CFO Congress se koná již 3. 10. 2012 v Praze

6. 9. 2012

Sdílet

Program CFO kongresu, který organizují společnosti Economia a Blue Events dne 3. 10. 2012 v hotelu Boscolo Prague, je určen pro zástupce firem všech typů napříč obory a velikostními kategoriemi. Z různých úhlů pohledu rozebere jeden praktický den v životě CFO a bude hledat cesty, jak jeho aktivity zefektivnit a poskytnout mu informace o horkých novinkách, které mohou usnadnit nelehký život CFO a jeho týmu.

 

Během příštích tří let bude CFO potřebovat znát hlavně věci, které ho nikdy nikdo neučil

A protože člověk se vždy nejlépe poučí z negativních zážitků, nabídne úvodní část přehled těch největších chyb, kterých se CFO mohou dopustit, a zároveň otevře debatu na téma priorit CFO v současné době. Jeden z předpokládaných účastníků této panelové diskuse Karel Soukeník, CFO Raiffeisenbank, k tomu doplňuje: „Během příštích tří let bude CFO potřebovat znát hlavně věci, které ho nikdy nikdo neučil.”Částečnou informační oporou pro něj může být druhý konferenční blok přinášející novinky v klíčových oblastech práce finančního ředitele. Jak porozumět a správně si přeložit požadavky kolegů z IT oddělení vysvětlí Radek Hovorka, CFO IBM Česká republika. O novém pojetí firemní mobility a úspěšném skloubení komfortu a úspor bude přednášet Radovan Mužík ze společnosti Fleet Partners. “Firemní mobilita jakožto nezbytná součást podnikání je poměrně náročná na zdroje a je tedy v hledáčku vždy, když se uvažuje o efektivitě, což se děje skoro pořád. Současné trendy naznačují, že tato oblast bude za pár let vypadat dramaticky odlišně. Jak se na to připravit a co vše vzít v potaz v zájmu zachování a posílení vlastní konkurenceschopnosti?,” to budou témata diskutovaná v příspěvku R. Mužíka. Otázky na velmi podstatnou právní a trestněprávní odpovědnost CFO v závěru druhého bloku zodpoví Jan Spáčil, Partner Deloitte Legal.

 

Panely, soutěže a registrace

Praktický záběr konference doloží i dvě rozsáhlé panelové diskuse, zaměřené na dílčí odlišnosti problematiky finančních ředitelů velkých a středních firem. Kongres vyvrcholí premiérou nového ocenění BEST FINANCE TEAM 2012. Jeho součástí bude prezentace nejzajímavějších projektů přímo na konferenci. Nominace do soutěže lze podávat zde.  O vítězném týmu ve čtyřech samostatných kategoriích rozhodnou elektronickým hlasováním samotní účastníci CFO kongresu. Pokud jsou v hledáčku finančních ředitelů úspory, neměla by jim uniknout šance registrace na CFO Congress s významnou slevou pro včasně přihlášené Early Birds. Platí pouze do 7. 9. 2012. Více informací zde

 

Foto: © Yang MingQi - Fotolia.com
 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?