Hlavní navigace

Fórum inspirace o českém manažerském umu: pro čtenáře CFO Worldu zvýhodněná last minute nabídka

31. 8. 2012

Sdílet

Součástí Fóra inspirace budou bloky krátkých přednášek zaměřených na několik klíčových oblastí – prodejní expanzi, produkci a motivaci lidí, panelové diskuse, a dále pak například autentická setkání s žijícími absolventy Baťovy školy práce nebo prohlídka mrakodrapu „21“ včetně Baťovy kanceláře ve výtahu. Součástí konference bude i unikátní dárek – reprint knihy Průmyslové město Tomáše Bati z roku 1939, která vychází od svého vzniku vůbec poprvé.

Slovo dostanou špičkoví manažeři a podnikatelé, často se světovými úspěchy. Podělí se o své zkušenosti i know-how v oblastech, ve kterých se jim podařilo dosáhnout obdivuhodných úspěchů. Mimo jiné jsou očekáváni Eva Jiřičná, která Konferenční centrum sama navrhla, nebo Václav Novák, jenž ve své době pomohl přetvořit takové podniky, jakými jsou ČSA nebo Vítkovice.

 

Čtenářům CFO Worldu je určena zvýhodněná LAST MINUTE nabídka. Registrujte se zde, uveďte heslo "INSP" a získejte tak SLEVU ve výši 2 000 Kč z registrace MINI nebo MAXI! Zajímá vás, které osobnosti vystoupí na konferenci Fórum inspirace a jaký doplňkový program na vás čeká? Prohlédněte si program a medailonky řečníků na stránkách konference.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?