Hlavní navigace

Deloitte posiluje ve strategickém poradenství

27. 3. 2018

Sdílet

„Sledujeme globální trendy a technologie, které ovlivňují českou ekonomiku, a firmám radíme, jak se na nadcházející změny připravit a uspět v novém tržním prostředí. Naším cílem je podporovat nejvyšší management společností v dlouhodobých strategických otázkách, jako například jaký obchodní model má firma zvolit, na jaké odvětví a zákazníky se soustředit, aby zvýšila příjmy nebo zisk, jak úspěšně uvést nový produkt nebo proniknout na zahraniční trh a jaké budou mít tato rozhodnutí dopady na samotnou společnost,“ upřesňuje nový ředitel strategického týmu Josef Žádník.

 

Josef Žádník před příchodem do Deloitte působil v poradenských firmách PwC a Roland Berger, kde se zaměřoval na strategické poradenství s důrazem na sektor energetiky a dopravy. Je absolventem ČVUT, oboru ekonomika a řízení energetiky, a řadu zkušeností získal při studiu na čínské Zhejiang University.

 

„Strategy Team Deloitte tvoří kromě Josefa Žádníka dalších pět sehraných a zkušených profesionálů. Jsme velmi rádi, že rozšířili řady Deloitte,“ říká Pavel Šiška, vedoucí partner v oddělení poradenství Deloitte, v němž nový strategický tým působí.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality