Hlavní navigace

Kdo je od včerejška nejlepší firmou v Praze

14. 10. 2011

Sdílet

Cena Hospodářských novin Vodafone Firma roku 2011 je soutěž určená všem malým a středním podnikatelům v České republice s obratem do 1,4 mld. Kč.

V letošním šestém ročníku se na území hlavního města soutěže zúčastnilo 191 firem. Z takového počtu vybrat nejdříve deset finalistů a následně tři nejlepší nebylo jednoduché: „Porota se v letošním roce sešla ve velmi hojném počtu, výběr vítězů tedy nebyl jednoduchý. Na druhou stranu jsem si jistá, že ocenění se dostala do správných rukou, což potvrzuje i shoda porotců, kteří zastupují různá podnikatelská odvětví,“ shrnula předsedkyně poroty Silvie Horáková, vedoucí oblastního prodeje pro malé a střední firmy společnosti ČEZ Prodej.

 

První tři místa krajského kola obsadily společnosti:

1. Avast Software

2. Grada Publishing

3. ABRA Software

 

O účast v soutěži je letos rekordní zájem. V celostátním měřítku se přihlásilo celkem 5857 podnikatelů, což je oproti loňskému roku nárůst o 42 procent.

Slavnostní vyhlášení celostátních vítězů soutěží Vodafone Firma roku 2011 a Era Živnostník roku 2011 proběhne 7. prosince v Praze a bude možné jej sledovat v přímém přenosu na ČT24. Na slavnostním finále bude také vyhlášen vítěz nové kategorie soutěží Era Účetní roku 2011.

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?