Hlavní navigace

Martin Šandera povede daňový tým poradenské skupiny ASB Group

24. 11. 2014

Sdílet

Martin Šandera se bude v ASB Group věnovat především rozvoji daňového oddělení a vedení různorodých poradenských projektů zaměřených zejména na daňové plánování, mezinárodní strukturování, fúze a akvizice včetně daňových due diligence či na stále aktuálnější oblast převodních cen.

 

„Martinovy bohaté zkušenosti a manažerské schopnosti nám pomohou rozšířit náš daňový tým a dále zkvalitnit portfolio služeb, které poskytujeme našim klientům,“ řekl Petr Studnička, výkonný ředitel poradenské skupiny ASB Group.

 

Martin Šandera vystudoval zdanění a daňovou politiku na Vysoké škole ekonomické v Praze. Od roku 2010 je certifikovaným daňovým poradcem. K jeho zálibám patří sport, bojová umění, cestování, rychlé vozy, a jak sám tvrdí, koníčkem je pro něj i jeho práce.

 

Více informací poskytnou:

 

Jan Hlaváč, mediální zástupce, M: 777 076 760,

E: jan.hlavac@mediakom.cz

Jana Alice Fabry, Business Development Manager,

E: jfabry@asbgroup.eu

 

 

O poradenské společnosti ASB Group

 

ASB Group je mezinárodní outsourcingová a poradenská společnost, která poskytuje služby v oblasti zakládání společností, účetnictví, reportingu, daňového poradenství, trust managementu a mzdové agendy. Ve svých pobočkách v České republice, Polsku a na Slovensku zaměstnává přes 130 odborníků, kteří pomáhají domácím i mezinárodním klientům rozvíjet jejich projekty již od roku 2002.

 

www.asbgroup.eu

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality