Hlavní navigace

Miluj podřízeného svého jako sebe samého

6. 1. 2014

Sdílet

Kromě tradičních všelidských přání zdraví a štěstí si manažeři nejčastěji vzájemně přejí zlepšení a stabilizaci právního prostředí a státní správy. Mezi četná přání, což uvedla více než polovina respondentů, patřila i šťastná ruka při výběru podřízených. Z dalších přání jmenujme optimismus, radost z práce, selský rozum a dostatek zakázek. 

Nestabilní politické a ekonomické prostředí a legislativa byly nejčastěji označovány za hlavní překážku, s níž se manažeři v České republice budou muset v novém roce vyrovnat: konkrétně byly uváděny Občanský zákoník a Zákon o obchodních korporacích. Někteří manažeři poukazovali i na rozhodnutí politických a ekonomických institucí, mimo jiné České národní banky ohledně jejích devizových intervencí. 

Nominace manažerů do dalšího ročníku soutěže MANAŽER ROKU probíhá do 15. února 2014, slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 24. dubna 2014 v pražském paláci Žofín. Další informace naleznete na webové stránce www.manazerroku.cz

 

Co je soutěž MANAŽER ROKU

– nejprestižnější a systematicky nejpropracovanější manažerská soutěž v ČR. Jejím cílem je vyhledat, objektivně a nezávisle vybrat a zviditelnit nejlepší a nejvýznamnější osobnosti managementu, jejich metody a přínos pro rozvoj firem a celé ekonomiky. Společenským a etickým posláním akce je přispět k rozvoji elity českého managementu.

Vyhlašovateli soutěže jsou Svaz průmyslu a dopravy ČR, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Česká manažerská asociace, která je zároveň jejím organizátorem.

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?