Hlavní navigace

Ombudsmankou pro klienty GE Money je Magdaléna Wavle

20. 11. 2012

Sdílet

Magdaléna Wavle stála u zrodu Centra zákaznických služeb GE Money v Ostravě a působila i v roli jeho ředitelky. Zahraniční zkušenost získala v USA a  německém Hannoveru. Pro banku pracuje již dvanáct let, poslední rok řídí tým pro zlepšení zákaznické zkušenosti. 

 

Klienti se mohou utéct... k ombudsfrau

„Jsme velká instituce, ve které denně probíhá přes sto tisíc interakcí se zákazníky. Vytvoření role ombudsmana dává našim zákazníkům možnost odvolat se, pokud nejsou spokojeni s předchozím řešením jejich podnětu či stížnosti. Vážíme si našich klientů a tímto krokem jim poskytujeme nový prostředek komunikace s bankou,“ uvádí Magdaléna Wavle. 

„Ombudsman pro klienty a jeho tým se zabývají řešením komplikovaných případů, které vyžadují spolupráci více oddělení, popřípadě spolupráci s institucemi, jako je Finanční arbitr ČR,“ říká Pavel Zúbek, tiskový mluvčí GE Money Bank. „Dlouholeté zkušenosti Magdalény Wavle jí k této náročné funkci dávají nejlepší předpoklady. Věříme, že její citlivý a zodpovědný přístup naši klienti ocení,“ dodává Pavel Zúbek.

 

Role ombudsmana klientů v GE Money Bank 

Tým ombudsmana pro klienty řeší výhradně podněty, které již prošly standardním procesem vyřízení reklamace či stížnosti. Ombudsman spolupracuje na řešení případů se všemi relevantními odděleními banky, rozhoduje však zcela nezávisle po komplexním posouzení všech potřebných informací. Kromě samotného řešení jednotlivých odvolání vyhledává také příčiny vzniku problematických situací a navrhuje mechanismy k jejich odstranění. O výsledku šetření informuje klienty nejpozději do 30 dnů.

 

Magdaléna Wavle (38 let) zahájila svou kariéru v GE Money Bank krátce po dokončení VŠE v Praze v roce 1999. Zpočátku působila v oddělení HR, dále pak působila na různých vedoucích pozicích, ve kterých přicházela do přímého kontaktu se zákazníky. V německém Hannoveru, kde získala zahraniční zkušenosti, se nejprve věnovala vedení projektů a poté se stala lídrem zákaznického servisu. Po návratu do České republiky stála u zrodu Centra zákaznických služeb GE Money v Ostravě a působila i jako jeho ředitelka. Během mateřské dovolené v bance vedla projekt na podporu diverzity. Od listopadu 2011 stojí v čele týmu pro zlepšení zákaznické zkušenosti. Ve svém volném čase se věnuje především rodině, sportu, a pokud zbyde čas, tak i fotografování.

 

Ombudsmanku je možné kontaktovat zde

 

 

 

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?