Hlavní navigace

Oracle se rozroste, má zájem nejen o IT specialisty ale i o obchodníky a marketéry

14. 1. 2016

Sdílet

Společnost Oracle oznámila, že v oblasti EMEA (Evropa, Blízký východ, Afrika) chce přijmout 1 400 odborníků na prodej cloudových řešení. Noví obchodníci sehrají klíčovou roli při růstu cloudového byznysu v tomto regionu.

 

Nábor nových specialistů bude probíhat i v Praze, kde Oracle investuje nejen do zřízení více než stovky nových pracovních pozic, ale i do nových kanceláří. Kromě Prahy proběhne nábor cloudových obchodníků i v dalších pěti lokalitách napříč regionem EMEA: v Amsterodamu, v Dublinu, ve španělské Malaze a na Blízkém východě v Dubaji a Káhiře. Vedle náboru talentovaných specialistů z výše uvedených lokalit má společnost Oracle zájem získat kandidáty z celé oblasti EMEA. Jde přitom jak o zkušené obchodníky, tak i o mladé talenty s dvou až tří letou obchodní praxí.

 

Nábor následuje po mnohamiliardové investici společnosti Oracle do vývoje komplexního portfolia cloudových služeb. Aktuálně společnost nabízí formou cloudu více než 600 různých aplikací. Podle ujištění Josefa Švendy, generální ředitele Oracle Czech, nebudou noví obchodníci konkurovat partnerům; sjednané obchody by se měly zčásti realizovat i jejich prostřednictvím.

 

Oracle plánuje nábor realizovat v následujících 15 měsících. Šanci uspět mají nejen IT specialisté, ale i obchodníci nebo absolventi marketingu. Klíčové jsou jazykové znalosti.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?