Hlavní navigace

Pavel Čejka novým členem představenstva Komerční banky

2. 8. 2012

Sdílet

Jak bylo dnes oznámeno, Pavel Čejka (47), dosavadní výkonný ředitel pro strategii a finance, se stal s účinností od 1. srpna 2012 novým členem představenstva Komerční banky. Byl pověřen obchodním vedením útvarů Strategie a Finance, Provoz, Informační technologie, Organizace a řízení projektů, Podpůrné služby a Investiční bankovnictví – provoz.

Pavel Čejka získal titul MBA na University of Chicago Graduate School of Business a vystudoval České vysoké učení technické se zaměřením na Management a Finance. Je členem britské Association of Chartered Certified Accountants.

Svou profesní kariéru začal Pavel Čejka v roce 1994 ve společnosti Arthur Andersen, kde se specializoval převážně na poradenství a audit pro finanční instituce v regionu střední Evropy. V roce 2000 nastoupil do ČSOB jako výkonný ředitel pro Finanční řízení. Do Komerční banky přišel v červenci 2003 jako zástupce finančního ředitele a od ledna 2006 působil jako Výkonný ředitel pro strategii a finance. Je předsedou dozorčí rady Penzijního fondu Komerční banky a členem dozorčí rady Modré pyramidy stavební spořitelny, Komerční pojišťovny a společnosti ESSOX.

Novým členem představenstva Komerční banky se ke stejnému datu stal také Karel Vašák (51), který byl pověřen obchodním vedením útvarů Top Corporations a Investiční bankovnictví.

 

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?