Hlavní navigace

Česká společnost scanservice a.s. partnerem Deutsche Börse Group

2. 8. 2012

Sdílet

 Společnost scanservice a.s. zvítězila se svým projektem digitalizace dokumentů formou Business Process Outsourcingu (BPO) ve výběrovém řízení pro Clearstream Operations Prague s.r.o., člena Deutsche Börse Group, která patří mezi největší burzovní organizace na světě.

V rámci kontraktu scanservice zajišťuje komplexní služby digitalizace dokumentů pro všechna evropská i mimoevropská obchodní oddělení Clearstreamu. Tato oddělení využívají řešení digitalizace a archivace implementovaná ve všech pobočkách Deutsche Börse Group. Dodávka zahrnuje vysoce výkonnou skenovací technologii Kodak a zajištění týmu kvalifikovaných operátorek pro zpracování jednoho až několika tisíc dokumentů denně. Zpracování probíhá jako in-house řešení přímo v Clearstreamu za dodržení všech přísných interních bezpečnostních pravidel.

"Důvěra ve služby scanservice ze strany Clearstreamu a Deustche Börse Group je pro nás nejenom ctí a závazkem, ale vnímáme ji i jako ocenění kvality našich služeb a odbornosti zaměstnanců společnosti. Jde o další příklad toho, že české firmy se mohou a dokáží ve vysoce specializovaných segmentech nejenom vyrovnat zahraniční konkurenci, ale i zvítězit," hodnotí úspěch Renata Telínová, předsedkyně představenstva a generální ředitelka scanservice.   

„Vyhodnotili jsme mnoho nabídek, ale scanservice splnila nejlépe veškerá naše kritéria. Spolupracujeme s ní teprve krátce a již nyní vidíme, že jsme si vybrali velmi dobře,“ říká Chevalier Mario A. Libonati, ředitel týmu Facility Managementu Clearstreamu při  Deutsche Börse Group.

Společnost scanservice zahájila realizaci této dodávky BPO služeb v dubnu 2012. Aktuálně zpracovává několik desítek tisíc dokumentů měsíčně v rámci denního obchodování a převodu stávajících papírových dokumentů do digitálního dokumentového archivu.

 

Zdroj: scanservice a.s.

 

 

Foto: © Victoria - Fotolia.com

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality