Hlavní navigace

Pražská dcera Mayzus Financial Services získala ocenění

23. 4. 2013

Sdílet

Během posledních šesti měsíců vzrostl obrat „dcery“ více než třikrát. Měsíční nárůst jejích klientů dosahuje 15 až 20 procent. V roce 2012 byl obrat společnosti na českém trhu téměř 1 miliarda korun, v letošním roce firma očekává růst na 2,4 miliardy korun. Prestižní mezinárodní konference Převody peněz se koná v těchto dnech poprvé v České republice v Praze. 

Nadnárodní společnost Mayzus Financial Services provozuje služby mezinárodních peněžních převodů MoneyPolo v 130 zemích světa ve 126 světových měnách. Její služby lze využívat ve 400 tis. partnerských pobočkách po celém světě včetně České republiky. Otevření dalších poboček plánuje firma nepřetržitě i v následujících letech.

 

Smrt poplatkům!

V  roce 2013 chce firma podstatně zvýšit svůj podíl na trhu peněžních převodů v České republice. Pomocí webových aplikací bude také aktivně rozvíjet systém MoneyPolo v Anglii, Německu, Polsku, Rakousku a na Slovensku. Firma používá nejnovější technologie, stále se snaží hledat nové příležitosti na trhu. To jí umožňuje realizovat transakce za několikanásobně menší poplatek, než je ve světě zvykem.

„Růst naší společnosti potvrzují i statistiky Světové banky, kde jsme na prvním místě v transferu peněz z České republiky do tak významných regionů pro finanční převody, jako jsou Vietnam či Ukrajina. I podle této statistiky nabízíme nižší procenta za provedení transferu a jednu z nejvyšších rychlostí pro převod peněz na pobočku adresáta ve srovnání s jinými systémy. Předběhli jsme tak i světové giganty peněžních převodů, jako je Western Union,“ říká Nikolay Rozhok, jednatel a CEO Mayzus Financial Services Ltd.

Mezinárodní konference Převody peněz hostěná Prahou se svým významem řadí mezi světové konference pořádané v Singapuru, Londýně i v Baku (Ázerbájdžán). Pražská konference se zabývá novými technologiemi a inovativními řešeními v oblasti peněžních transferů, bankovním servisem peněžních převodů migrantů a řadou další témat.

 

V současné době probíhá přepis obchodního jména společnosti z UWC Financial Services na Mayzus Financial Services. Změna názvu společnosti by měla proběhnout do 14 dnů.

 

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?