Hlavní navigace

První dámou Asseco Solutions na Slovensku se stala dosavadní finanční ředitelka Martina Mošková

28. 8. 2012

Sdílet

S Martinou Moškovou ještě v roli CFO jsme přinesli minulý rok velmi obsáhlý rozhovor zde.

 

Po více než dvaceti letech jde o první velkou změnu na pozici generálního ředitele této společnosti, jímž byl dosud Peter Lang. Podílel se na založení úspěšné společnosti, která od začátku devadesátých let minulého století, ještě pod názvem DATALOCK, vyvíjela informační systém.

„V budoucnosti se budu z pozice předsedy představenstva více věnovat strategickému rozvoji firmy, produktovému portfoliu a našim významným obchodním partnerům z komerční a veřejné sféry jak na Slovensku, tak také v Česku,“ říká nyní již bývalý generální ředitel.

Martina Mošková konstatuje: „Důvěra společnosti mě těší a zavazuje zároveň. Věřím, že se mi podaří navázat na dosavadní úspěchy a též prosadit a podpořit nové myšlenky pro další úspěšný rozvoj Asseco Solutions.“

 

Ing. Martina Mošková vystudovala obor účetnictví a auditorství na fakultě hospodářské informatiky Ekonomické univerzity v Bratislavě. Před svým nástupem na pozici ředitelky úseku financí ve společnosti DATALOCK, kde pracuje od roku 2007, působila na manažerských pozicích v oblasti ekonomiky ve společnostech Ringier Slovakia, Bratislava a NRC, Trenčín. V roce 2008 byla jmenována členkou představenstva společnosti DATALOCK.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?