Hlavní navigace

Renomia kupuje majoritní podíl ve společnosti Optimum – centrum pojištění

16. 5. 2019

Sdílet

„Jsme rádi, že když se Jaromír dostal do fáze svého podnikání, kdy uvažoval, s kým se spojí a komu svou vybudovanou firmu předá, byli jsme jeho první volbou. Známe se společně řadu let a díky jeho členství v makléřské síti Renomia Network můžeme všechny jeho klienty i tým zkušených kolegů ujistit, že se mohou spolehnout na další rozvoj společnosti,“ uvedl Pavel Nepala, Managing Partner Renomia. 

 
Společnost Optimum a její 9členný tým působí ve Vsetíně již od roku 1999 a dnes slaví 20 let působení na trhu. Za tu dobu si získala díky svým službám silnou regionální pozici a spravuje pojistné pro své klienty ve výši bezmála 60 milionů Kč. Vsetínská kancelář bude nadále působit na stejné adrese a bude nově spadat pod ostravskou pobočku Renomia.
 
„Značka Renomia je zárukou kvality a excelentních služeb pro naše klienty. Jsem přesvědčen, že o ně bude nadále perfektně postaráno, stejně tak o mé kolegy na Vsetíně. Na chodu firmy se chci dále podílet, ale samotné řízení pobočky postupně předám a o tuto krásnou, ale i někdy náročnou práci se tak podělím se spolehlivým partnerem. Věřím, že i díky našemu předchozímu členství v makléřské síti Renomia Network, skvělým lidem a kolegům v Renomia proběhne vše hladce a ke spokojenosti všech,“ uvedl Jaromír Hurta, zakladatel a jednatel společnosti Optimum – centrum pojištění.
 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality