Hlavní navigace

Simona Pacáková a Zuzana Pšeničková novými členkami výboru Komory certifikovaných účetních

22. 10. 2014

Sdílet

Simona Pacáková Simona Pacáková vystudovala obor ekonomicko-matematické výpočty na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je auditorkou, daňovou poradkyní a soudní znalkyní, působí jako společnice a jednatelka ve společnosti ADU CZ, s. r. o. Dlouhodobě je lektorkou profesního vzdělávání v oblasti účetnictví se specializací na neziskový sektor. Členkou Komory certifikovaných účetních je od roku 2011.

 

 

 

Zuzana PšeničkováZuzana Pšeničková na Vysoké škole ekonomické v Praze vystudovala obor účetnictví a finanční řízení podniku. Ve VZP ČR byla specialistou na úseku účetnictví a controllingu, v NESS Logos, a.s. a v Beiersdorf spol. s r.o. působila na pozici hlavní účetní. V současnosti se věnuje účetnímu poradenství jako OSVČ. Kromě Komory certifikovaných účetních, jejíž členkou je od roku 2008, působí též v Jihočeské hospodářské komoře. V letech 2011 a 2012 se stala vítězkou soutěže „Era účetní roku“.

 

Na říjnovém Sněmu KCÚ byli dále do výboru Komory zvoleni i dosavadní členové Libor Vašek, a Alice Šrámková. Ve funkci předsedy byl následně potvrzen Libor Vašek, místopředsedy zůstávají Dita Chrastilová a Karel Smetana.

 

O Komoře certifikovaných účetních

Komora certifikovaných účetních je profesní organizace s mnohaletou tradicí. Je základnou pro certifikované účetní, kteří se v ní sdružují po absolvování systému certifikace popř. získání obdobné kvalifikace v jiné z členských organizací International Federation of Accountants (IFAC). Funguje jako samostatná organizační složka Svazu účetních.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?