Hlavní navigace

Treasury Management Forum je za dveřmi

23. 5. 2012

Sdílet

Cílem fóra, pořádaného ve spolupráci společnosti top vision s.r.o. a České Asociace Treasury, je výměna praktických zkušeností z oblasti treasury managementu, seznámení se s novinkami u jednotlivých poskytovatelů SW, bank a společností souvisejících s finančními činnostmi podniků a v neposlední řadě také představení nových trendů v oblasti treasury a setkání s odborníky této sféry.

V rámci setkání se můžete těšit na diskuse týkající se konfrontace poskytovatelů a uživatelů, předání domácích i zahraničních zkušeností. Dále je připraven atraktivní vystavovatelský program, paralelní interaktivní miniworkshopy a vyhlášení Treasury managera roku.

Mezi klíčová témata byla pro letošní ročník vybrána:

  • * možnosti snižování nákladů a kontroly ve financích pomocí speciálních nástrojů,
  • * aktuální trendy obchodování firem a nový fenomén Čína,
  • * vliv evropské ekonomiky na řízení rizik exportérů,
  • * dopady zvýšené regulace bank na firmy,
  • * výzvy společnosti při řízení treasury, pracovního kapitálu a při realizaci platebního styku,
  • * spojení SW a treasury.

klíčových vystupujících lze upozornit na Ivana Haca (prezident České Asociace Treasury), Michala Ebrleho (Programmer Analyst, NET4GAS), Filipa Záhoříka (Head of Cash Management Czech Republic and Slovakia, Citibank), Naďu Foglarovou (Finance Director Czech Republic, Acision), Pavla Schweinera (Obchodní ředitel, Coface Czech), Zdeňka Tůmu (Financial Services, KPMG Česká republika), Milana Štočka (Director, Large Corporates Team, Raiffeisen Bank), Garyho Thomase (Managing Diractor Central Europe, Salmon Software), a další neméně významné hosty.

 

Bližší informace naleznete zde 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?