Hlavní navigace

Ve středu 13. 6. vychází speciální tištěná příloha webu CFOworld

6. 6. 2012

Sdílet

Impulsem vydat printový magazín je stále rostoucí návštěvnost webu CFOworld.cz. Podle Google Analytics dosahuje  elektronická verze v poslední době stabilně cca 10 tisíc unikátních uživatelů za měsíc.

Na 28 stranách najdou čtenáři mnohé dosud elektronicky nepublikované články a rozhovory. Magnetem vydání je interview s Finančním ředitelem roku Martinem Novákem.

Náklad tištěného speciálu je distribuován všem finančním ředitelům v České republice, další výtisky jsou vkládány do periodik nakladatelství IDG, konkrétně do měsíčníku CIO Business World (abonenti), Computerworld (výtisky pro právnické osoby). Příloha je také je rozesílána na adresy členů prestižního Klubu finančních ředitelů.

Celkový náklad činí 4 tisíce výtisků.

 

Tištěný CFO World 1/2012 bude rovněž k dostání v doplňkovém prodeji od 13. června 2012. Od tohoto data ho mohou další zájemci snadno zakoupit prostřednictvím on-line trafiky vydavatelství IDG   za cenu 79 Kč včetně poštovného v ČR. Magazín si budete moci přečíst i v elektronické podobě ve svém počítači, mobilu či tabletu. Jeho elektronickou verzi půjde objednat z u našeho partnera na www.publero.com http://www.rajknih.cz/ (v sekci odborných časopisů) za cenu 59 Kč.

 

V září se chystá další vydání tištěného CFOworldu.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?