Hlavní navigace

Vše, co jste kdy chtěli vědět o práci CFO (ale báli jste se zeptat)

18. 2. 2010

Sdílet

Multimediální publikace obsahuje analýzy a řešení jak úspěšně jednat s finančním úřadem, Státní správou sociálního zabezpečení (SSSZ) a dalšími úřady. Dále se zaměřuje na odpovědnosti za finančně výhodné smlouvy s bankou, leasingovou společností a také zákazníky.

Každé finanční rozhodnutí představuje sérii rizik, na jejímž začátku může být odvolání z funkce a na jejím konci i trestněprávní odpovědnost a následná náhrada škody. Proto příručka Rizika a odpovědnosti ve funkci finančního ředitele slouží v praxi tak, aby finanční ředitel mohl včas zavést preventivní opatření a minimalizovat vznik rizika, a rovněž poskytne návody pro řešení krizových situací, včetně procesů vyšetřování, svědectví, obžaloby, mimosoudního vyrovnání atd.

Praktický průvodce je určen finančním ředitelům a ekonomům soukromých firem, využít ho však mohou i hlavní účetní v organizacích veřejného sektoru.

Pravidelné aktualizace sledují legislativní změny a informují o aktuálních změnách v dotčených oblastech. Přinášejí nové výklady, komentáře a příklady z praxe. Platné znění zákonů zákazníci naleznou na přiloženém CD-ROMu. To vše na jednom místě, v jedné knize bez nutnosti dohledávat informace z jiných zdrojů. Garancí odbornosti jsou renomovaní autoři, daňoví poradci, auditoři, ekonomové a právníci.

Bližší informace lze nalézt na webových stránkách nakladatelství FORUM

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?