Hlavní navigace

Všichni finanční ředitelé už příští týden do Štiřína!

4. 5. 2011

Sdílet

Dvoudenní program probíhající ve dnech 12. až 13. května v Hotelu Zámku Štiřín bude věnován zejména otázkám možností dlouhodobého rozvoje firem, jejich zeštíhlení a flexibilního i motivačního nastavení. Za účasti předních odborníků a znalců českého i mezinárodního finančního a obchodního trhu bude diskutována problematika daňových změn a dopadů na podnikání, způsoby efektivního plánování a budování investičních projektů či vztah české podnikatelské sféry s Evropskou unií. V podobě přednášek, společné besedy i kulatých diskusních stolů nabídne 13. CFO FORUM možnost setkat se s osobnostmi české ekonomie a podnikání, sdílet vzájemně profesní zkušenosti i načerpat osobní inspiraci a navázat nové obchodní kontakty.

Společný dopolední program prvního dne otevře otázky věnované daňové problematice, aktuálnímu zhodnocení stavu české ekonomiky i prognózám její budoucnosti. Za účasti Jana Vejmělka, hlavního ekonoma Komerční banky, Ladislava Minčiče, 1. náměstka ministra financí, a Jiřího Nekováře, člena skupiny NERV, budou reflektovány dopady vstupu ČR do EU a představen odborný vhled do současné situace českého podnikání. Martin Novák, ředitel divize finance ČEZ, a Patrik Choleva, finanční ředitel SKANSKA, nabídnou profesionální pohled na možnosti rozvoje firem pod správou CFO se zaměřením na otázky likvidity, inovace a hodnoty. Odpolední paralelní sekce umožní účastníkům zvolit bloky přednášek a diskusí podle odborného zájmu směrem k tématům zeštíhlování firemních nákladů a řízení velkých investičních projektů za účasti finančního ředitele Škoda Praha Josefa Šáry či orientovat se na otázky podnikání v rámci EU, reforem EU a jejich dopadům na českou podnikatelskou sféru. O svých zkušenostech s volným evropským trhem promluví Mirek Topolánek a Pavel Telička, přičemž odpolední blok bude doplněn o investičně – bankovní besedu na téma kapitálu a komodit. Závěr dne bude věnován společenskému programu, který skýtá možnost osobně prodiskutovat ekonomickou tematiku s kolegy, obchodními partnery i přizvanými odborníky.

Společný dopolední program druhého dne otevře téma dopadu finanční krize na český finanční trh za společné snídaně s viceguvernérem ČNB Vladimírem Tomšíkem. Závěrečné dopolední bloky fóra blíže představí problematiku finančních mechanismů podnikání vrcholových firem a poukáže na význam dokonalé souhry vedení vrcholového managementu, vzájemné komunikace uvnitř firmy i kontinuálního budování motivující a proaktivní firemní kultury.

 

 

Zdroj: top vision

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?