Hlavní navigace

Wüstenrot dvakrát uspěl v soutěži Finanční produkt roku

5. 2. 2019

Sdílet

„Velmi mě těší, že jsme druhý rok po sobě uspěli v měření nejlepších bankovních produktů. Rostoucí zájem klientů je tak ještě umocněn oceněním odborné poroty,“ říká Michal Pokluda, ředitel úseku produktu a marketingu finanční skupiny Wüstenrot, a dodává: „Mohu všem klientům slíbit, že v letošním roce budeme pokračovat ve vylepšování našich vkladových produktů.“

 

Každý nový zákazník, který si do 28. února 2019 založí Wüstenrot Spořicí účet, dostane až do 31. prosince 2019 automaticky speciální úrokovou odměnu 0,6 %. K základní sazbě 0,5 % může ale ještě získat bonus za fixaci uložených peněz až 0,5 %. Klient tak získá jistotu, že po celý rok 2019 budou jeho úspory zhodnocovány sazbou 1,6 % p. a. Úroková sazba je platná pro částky od 30 000 Kč do 1,5 milionu korun. Pro vyšší sumy si klient může založit další spořicí účty a získat tak stejné úročení pro všechny své úspory.

 

Klienti mají na výběr z několka jednorázových termínovaných vkladů na 1, 2, 3, 4 a 5 let. V roce 2018 zvýšil Wüstenrot hned třikrát úrokové sazby u termínovaných vkladů. Zatímco na konci loňského roku nabízel pětiletý termínovaný vklad sazbu 0,5 % p. a., nyní je to 1,7 % p. a.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?