Hlavní navigace

Zákazníci mBank využívají ode dneška výhodné mVolání

6. 11. 2013

Sdílet

Nabídka bezkonkurenčního mVolání je dárek, který největší internetová banka přináší svým věrným zákazníkům ke svým 6. narozeninám. A jelikož dárek má být překvapení, konkrétní nabídku mVolání si ve svém internetovém bankovnictví rozbalí pouze zákazníci mBank.

 

Měnit zajeté koleje

„Před šesti lety vstoupila mBank na český trh jako první bezpoplatková banka a změnila tím bankovní svět. Od té doby se mBank neustále snaží přicházet s něčím novým, měnit zajeté koleje a přinášet inovace do světa bankovnictví. Letos nadělí svým zákazníkům neomezené volání a sms do všech sítí, nadstandardní datový tarif a volné minuty volání do zahraničí s garancí nejvýhodnější ceny na trhu,“ říká Ivana Vejvodová, manažerka komunikace mBank ČR.

mBank nabízí svým zákazníkům dárek v podobě zvýhodněného volání na základě smlouvy o spolupráci se společností Vodafone Czech Republic, a.s. Akce je platná pro všechny stávající i nově příchozí zákazníky mBank ode dneška a o jejím ukončení se mBank zavazuje informovat své zákazníky deset dnů předem. mVolání musí být placeno z osobního účtu mKONTO.

 

Podrobnější informace naleznete na podstránce akce: http://www.mbank.cz/mvolani

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality