Hlavní navigace

Chcete zkvalitnit řízení vztahů se zákazníky?

11. 10. 2010

Sdílet

Intuo Alianci tvoří od října 2010 osm firem. Cílem je poskytovat profesionální služby zejména v oblasti CRM.

Propad a následná stagnace trhu postihují ICT firmy aktuálně s ročním zpožděním. A tak zatímco se trh poněkud vzpamatovává, chybí v ICT sektoru zakázky, které nebyly zobchodované v minulém roce. K nejvíce zasaženým oblastem patří podnikové systémy (ERP – Enterprise Resource Planning) a systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM – Customer Relationship Management). Budovat, nebo nebudovat novou partnerskou síť? A v krizi? Může to znít poměrně šíleně.

„Před rokem, když jsme projekt interně rozjeli, nám bylo úzko. Investice to nebyla malá a znamenala také hodně práce,“ přiznává obchodní ředitel společnosti Digital Resources Alexej Bátor.

 

Osm statečných 

Intuo Alianci tvoří od října 2010 jádro osmi firem. Hlavním cílem firem v Intuo Alianci je poskytovat profesionální služby zejména v oblasti CRM. Platformou je systém Intuo – Company Intelligence. Díky Intuo Alianci mají zákazníci větší volnost ve výběru (a rozsáhlejší nabídku) kvalitních provázaných systémů rozvíjejících možnosti běžného systému pro řízení vztahů se zákazníky – mobilním řešením počínaje, přes satelitní sledování vozového parku až k manažerským nástrojům (Business Intelligence).

„Dělat věci navzdory krizi nebo stagnaci je obtížné. Rozhodli jsme se však zariskovat a zdá se, že se to vyplatilo,“ doplňuje Martin Kanyza, předseda představenstva a CEO Digital Resources. V uplynulých měsících byly zahájeny tři projekty, na kterých spolu partneři Intuo Aliance spolupracují. Aktuální hodnota nových projektů je zhruba 5 milionů korun. „Intuo Aliance nepředstavuje zatím na trhu dominantního hráče. Jsme ale rádi, že spolu s členy aliance vytváříme projekt, ze kterého budou mít prospěch všichni,“ uzavírá Alexej Bátor. Zákazníci tak mohou získat vyšší komfort i bezpečí pro svoji investici do informačních technologií.

 

Více než jen běžné CRM 

Intuo Alianci tvoří společnosti C.T.S.E. Servis, Digital Resources, Extra NET, LFC GROUP, SEFIMA, Smartdata, STAPRO LIBEREC a TAYLLOR & COX. Intuo – Company Intelligence je systém pro řízení vztahů se zákazníky (CRM). Intuo je však více než běžné CRM. Z hlediska strategického řízení se dá říci, že je to Business Management Software. Umožňuje řídit jakékoliv procesy ve firmě.

 

FIN24

Zdroj: Intuo Aliance

 

Byl pro vás článek přínosný?