Hlavní navigace

Filip Mejzlík řídí rozvoj obchodních příležitostí ve VIVmail.cz

25. 11. 2015

Sdílet

 Autor: VIVmail.CZ
Do společnosti VIVmail.cz nastoupil na pozici Business Development Managera Filip Mejzlík. Na novém postu zúročí své zkušenosti z předchozího působení v Marketingovém institutu a Institutu interní komunikace.

Filip Mejzlík (29) vystudoval fakultu provozně-ekonomickou na České zemědělské univerzitě v Praze a nyní dokončuje studium na iCollege pro podnikání v online byznysu. V minulosti pracoval v Marketingovém institutu a Institutu interní komunikace, kde měl na starosti plánování a realizaci marketingových aktivit. Později, na pozici obchodně-marketingového manažera, byl zodpovědný i za obchodní aktivity, péči o zákazníky a  plánování marketingových strategií. Ve společnosti VIVmail.cz bude mít na starosti rozvoj obchodních příležitostí u středních a velkých společností včetně zvyšování povědomí o možnostech behaviorálního e-mail marketingu na trhu.

 

Filip Mejzlík je svobodný a ve svém volném čase se věnuje cestování a vaření. Jeho cílem ve společnosti VIVmail.cz je ukazovat firmám, jako mohou začít více vydělávat na e-mailingových kampaních.

Byl pro vás článek přínosný?