Hlavní navigace

Hana Velíšková se stala novou personální ředitelkou Renomia Group

23. 2. 2017

Sdílet

 Autor: Renomia
Hana Velíšková se stala novou personální ředitelkou Renomia Group, největší poradenské společnosti v oblasti pojištění a risk managementu založené ve střední a východní Evropě.
ali 23. 2. 2017

Velíšková do Renomia přechází po více než šesti letech ze společnosti KPMG, ve které působila také jako personální ředitelka. Hana Velíšková má více než dvacetileté zkušenosti s personalistikou v poradenských, bankovních a pojišťovacích firmách. V minulosti působila také jako HR ředitelka společností Allianz pojišťovna a Raiffeisenbank. Předtím se oblasti HR věnovala i v GE Money Bank. V KPMG se jí podařilo výrazně zlepšit pověst společnosti jako zaměstnavatele, zvýšit angažovanost zaměstnanců a přebudovat procesy rozvoje, hodnocení a odměňování tak, aby podporovaly zvyšování výkonu a udržení talentů.

 

„Renomia dynamicky roste, což přináší prostor pro rozvoj a kariérový růst talentovaných lidí. Potřebujeme dále zlepšovat systém vzdělávání, zavést nové HR nástroje, využívat všechny možnosti moderních technologií. Prostor vidím i v budování zaměstnavatelské značky a hledání nových cest k přilákání kvalitních pracovníků. Renomia má díky své firemní kultuře a hodnotám ohromný potenciál,“ říká ke svému jmenování Hana Velíšková.

 

Velíšková přednáší na programu HR Stratég v rámci People Management Forum Institutu, má koučovací certifikaci, je garantkou internetové HR kavárny a autorkou řady odborných článků a publikací o diverzitě. Je vdaná, má dva syny, ráda sportuje a cestuje.