Hlavní navigace

Intuo Aliance u protinožců

10. 3. 2011

Sdílet

Mladé uskupení českých firem Intuo Aliance dodalo pobočce společnosti Younger Optics Australia manažerský systém CFM. Závěrečné školení po uvedení řešení do ostrého provozu probíhalo s využitím živého internetového přenosu.

Společnost Younger Optics je přední dodavatel a vývojář optických čoček s celosvětovým zastoupením. Digital Resources dodává své produkty a služby firmě Younger Optics již osm let. Dodávka manažerského systému byla realizována ve spolupráci se společností Sefima, která je členem Intuo Aliance.

„Younger Optics je náš významný zákazník, kterému poskytujeme profesionální služby již delší dobu. O to více nás těší možnost pracovat pro australskou pobočku a dodat naše společné řešení do zahraničí. Zahraniční trhy jsou pro nás obecně velmi příjemné, neboť můžeme nabídnout vysokou kvalitu a umíme být konkurenceschopní,“ popisuje Martin Kanyza, předseda představenstva společnosti Digital Resources.

Aleš Maršík, ředitel poradenství firmy Sefima, dodává: „Jsme rádi, že systém CFM – Corporate Financial Management – užívají australští uživatelé. Považujeme to za další úspěch projektu Intuo Aliance v zahraničí.“

CFM je manažerský systém pro řízení a controlling podniku. Umožňuje tvořit plány pro různé oblasti podnikání, poskytuje výstupy a srovnání se skutečností. Podrobnosti zde: http://www.sefima.cz.

Intuo Aliance je skupina českých firem, které poskytují kvalitní řešení, software a technologie. Hlavním produktem Intuo Aliance je CRM systém Intuo – Company Intelligence, který umožňuje řídit vztahy se zákazníky a je jedním z nejlepších řešení pro firmy zaměřené na služby a servis. Intuo je zároveň systémem, který umožní rozvinout nejvhodnější model řízení firmy, proto se dá charakterizovat jako Business Management Software.

 

Zdroj: Intuo Aliance

 

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku