Hlavní navigace

Marcela Suchánková povede HR ČSOB

23. 4. 2015

Sdílet

 Autor: archiv redakce
Marcela Suchánková se od prvního května stává výkonnou ředitelkou HR v ČSOB. Do této funkce přichází z pozice generální ředitelky ČSOB Penzijní společnosti, kterou zastávala od dubna minulého roku. Dočasně pověřený řízením ČSOB PS bude Roman Fink, který je zároveň finančním ředitelem této společnosti.

Marcela Suchánková (nar. 1971) vystudovala Vysokou školu ekonomickou, fakultu informatiky a statistiky, obor informační management a získala také titul MBA na US Business School Praha. Před nástupem do ČSOB (1997) pracovala v agentuře Ewing Public Relations.

 

V letech 1997 až 1999 byla zodpovědná za interní komunikaci ČSOB. Od roku 1999 se pohybovala v oblasti retailové klientely, podílela se na tvorbě strategie a vývoje produktů. Vedla několik bankovních projektů, byla u zrodu přímého marketingu a od roku 2010 působila jako manažerka útvaru Orientace na klienta. Poté vedla v bance útvar Spoření a investice. V lednu 2013 nastoupila jako obchodní ředitelka do ČSOB Penzijní společnosti a zároveň se stala členkou představenstva.

Byl pro vás článek přínosný?