Hlavní navigace

Marek Nezveda zvolen místopředsedou představenstva ČSOB Pojišťovny

11. 7. 2016

Sdílet

 Autor: ČSOB Pojišťovna
Představenstvo ČSOB Pojišťovny si zvolilo nového místopředsedu představenstva, kterým se stal pan Marek Nezveda, jenž je v ČSOB Pojišťovně zodpovědný za Divizi financí a řízení rizik.

 

V ČSOB Pojišťovně došlo nedávno k významným organizačním změnám ve vrcholovém vedení. Celkem se změna týkala třech postů členů představenstva. V závěru minulého roku firmu opustil pan Dušan Quis, do konce června odešel pan Frank Fripon a pan Michla Kaněra. Uvolněná místa v představenstvu ČSOB Pojišťovny postupně obsadili pan Stanislav Uma, pan Jiří Střelický a pan Michal Brothánek. Z původního představenstva zůstali ve funkci předseda představenstva pan Vladimír Bezděk a člen představenstva pan Marek Nezveda, kterého si představenstvo v novém složení zvolilo za svého místopředsedu.

S platností od 1. 7. 2016 je složení nového představenstva ČSOB Pojišťovny následující:

soutez_casestudy

 

  • Ing. Vladimír Bezděk M. A. - předseda představenstva odpovědný za Útvar generálního ředitele
  • Ing. Marek Nezveda, ACCA - místopředseda představenstva odpovědný za Divizi financí a řízení rizik
  • Ing. Stanislav Uma - člen představenstva odpovědný za Divizi klientského servisu a přímé distribuce
  • Mgr. Jiří Střelický, M.A., Ph.D. - člen představenstva odpovědný za Divizi životního a neživotního pojištění
  • Ing. Michal Brothánek - člen představenstva odpovědný za Divizi obchodní

Ing. Marek Nezveda (*1972) vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně, fakultu Ekonomicko-správní. Kariéru zahájil ve společnosti Ernst and Young. V roce 2004 se stal zaměstnancem Skupiny KBC zodpovědným za koordinaci interních auditů ve skupině. Do ČSOB Pojišťovny nastoupil v roce 2010, a to na pozici ředitele Odboru služeb klientům životního pojištění. O rok později mu byla svěřena celá Divize životního pojištění a v září tohoto roku se stal i členem představenstva ČSOB Pojišťovny. V roce 2014 se ujal řízení Divize financí a řízení rizik, za kterou je zodpovědný i nadále. V těchto dnech byl zvolen místopředsedou představenstva ČSOB Pojišťovny.

Byl pro vás článek přínosný?