Hlavní navigace

Michal Korol nastupuje na pozici obchodního ředitele Dimension Data

10. 4. 2018

Sdílet

 Autor: Dimension Data
Společnost Dimension Data jmenovala Michala Korola (39) na pozici obchodního ředitele. Michal Korol bude mít na starosti vytváření nových obchodních příležitostí a udržování vztahů se stávajícími klienty.

Michal Korol pracuje v Dimension Data (dříve NextiraOne) již 14 let. Působil jako Key Account Manager a Sales Manager a měl na starosti obchodní tým zaměřený na nejvýznamnější klienty společnosti.

 

Nově povede tým Sales managerů a spolu s nimi bude utvářet obchodní strategii firmy. Bude zodpovědný za rozvoj byznysu a budování dobrých vztahů se stávajícími i potenciálními klienty. Své vzdělání v oboru ekonomie a marketingu dokončil a doplnil o praktické zkušenosti ve Spojených státech, kam odjel pracovat po získání inženýrského titulu. Již od začátku své pracovní kariéry působil v oblasti IT.

 

„Za posledních 14 let, kdy jsem rozvíjel své schopnosti v Dimension Data, se svět technologií značně proměnil. Dnes se více než kdy dříve IT propojuje s byznysem a umožňuje vytvářet nové obchodní modely. Na nové pozici bych proto chtěl ještě intenzivněji pomáhat zákazníkům získávat konkurenční výhodu, kterou technologie nabízejí,“ říká Michal Korol, nově jmenovaný obchodní ředitel Dimension Data.

soutez_casestudy

 

Svůj volný čas Michal dělí mezi rodinu a koníčky, ke kterým patří cestování, literatura faktů a billiard.

Byl pro vás článek přínosný?