Hlavní navigace

Technologický den: Tour de Fleet vstoupí do podzimní části

1. 9. 2016

Sdílet

 Autor: Tour de Fleet
Prázdniny jsou za námi a v dohledu je další akce letošní Tour de Fleet. Má název Technologický Den s Fleetem a stejně jako červnová událost v Olomouci, je to další tematický Den s Fleetem, jehož zaměření je patrné z názvu. Jeho alfou a omegou budou automobilové technologie, které umožňují zdolávat v minulosti nevídané výzvy v oblasti účinnost, efektivity, ekologie či bezpečnosti.

Zázemí Technologickému dni poskytne nedávno otevřené laserové centrum ELI Beamlines v Dolních Břežanech na jižním okraji Prahy, největší vědecko – výzkumný projekt v historii naší země. I když ELI stále čeká na svůj nejvýkonnější laser, který bude instalován v příštím roce a bude svým výkonem soutěžit o světový primát, již dnes tu pracuje několik desítek vědců z celého světa.

 

„Den TCO v Olomouci se velmi vydařil a formát tematicky zaměřených akcí budeme rozvíjet i v budoucnu. Panelové diskuze místo tradičních přednášek oživila konferenční část a přispěla k většímu zapojení publika do diskuze. I na programu akce v Dolních Břežanech proto bude jedna panelová diskuze. Jsme také rádi, že se do našich akcí zapojuje stále více dealerů, kteří oceňují bezprostřední obchodní dopad,“ říká šéfredaktor časopisu FLEET Richard Plos. Již nyní mohou přihlášení partneři vkládat na nedávno uvedenou platformu www.testujauto.cz modely, které přivezou k testování a nabídnout hostům akce on-line objednávku testovacích jízd na předem vymezený čas. „Navíc si mohou sami založit testovací událost v rámci Technologického dne, pokud chtějí větší exkluzivitu, nebo si přejí nabídnout jiné časové schéma testů, než které nabízíme obecně. Na akci v Olomouci bylo on-line sjednáno 150 testovacích jízd, takže očekáváme, že se na podzim tento počet ještě zvedne. Zvláště pak na Den s Fleetem v Pardubicích, náš tradiční ”highlight“ roku, na který je přihlášen rekordní počet partnerů,“ říká Martin Mensa, iniciátor platformy testujauto.cz


Fleet Festival Praha ukončí fleetovou sezonu
Již byl také definitivně stanoven formát poslední akce roku, která proběhne 20. října. Festival nabídne odbornou konferenci Face to Face, galavečer vyhlášení ALD Automotive Fleet Awards a Hankook Firemní auto roku 2016 a poprvé též možnost „last call“ testování v průběhu celého dne. „Dobré zkušenosti z panelových diskuzí nás vedli k myšlence uspořádání jakéhosi kulatého stolu, na jehož jednu stranu zasednou manažeři za správu vozových parků a na druhou stranu dodavatelé. Každý účastník diskuze bude moci definovat otázky vůči druhé straně. Otázky dostanou účastníci diskuze předem, takže se na ně budou moci dobře připravit. Počítáme i s přímým přenosem konference na internetu. Věříme, že konference Face to Face může přispět k obohacení obou stran obchodního vztahu, tedy fleetových dodavatelů i provozovatelů,“ říká za Fleet Festival Praha Richard Plos.


Počet účastník diskuze bude na každé straně omezen na maximálně 40. Zájemci o účast na konferenci Face to Face se mohou přihlásit on-line zde:

http://smartevent.cz/events/facetoface2016

 

Rezervujte si vozy na testování již dnes: www.testujauto.cz/udalosti

 

Na akci se můžete zdarma přihlásit: www.ifleet.cz/eventy/49/registration.htmlByl pro vás článek přínosný?

Autor článku