Hlavní navigace

Tour de Fleet: Olomouc přináší řadu novinek

20. 6. 2016

Sdílet

 Autor: Tour de Fleet 2016 (Most)
Třetí podnik turné na podporu správy vozových parků Tour de Fleet 2016 sezve firemní manažery a dodavatele odvětví do blízkosti historické metropole Hané - Olomouce. V obci Dolany-Véska se v tamním golfovém resortu odehraje další setkání, jehož společným jmenovatelem budou automobily.

Jedná se o první z tematických akcí letošní Tour de Fleet s hlavním tématem TCO, tedy celkových nákladů vlastnictví motorových vozidel. I když má tematický den hodně společného s klasickými Dny s Fleetem, jak je znají za více než desetiletí tisíce fleetových manažerů z celé republiky, přináší i některé inovace. „Tematické dny – kromě Olomouce nás čeká po prázdninách ještě Technologický den v Dolních Břežanech – jsou kompaktnější, výběrovější a mají oslovit ty zájemce, kteří přijedou spíše za tématem než za klasickým Dnem s Fleetem.

 

Dají více prostoru k osobním jednáním a opravdu důkladným seznámením se s tématem. Tomu odpovídá o trochu pozměněný model konference, kdy místo klasických přednášek nabídne dvě panelové diskuze za účasti předních odborníků odvětví,“ říká šéfredaktor časopisu FLEET Richard Plos. 

 

Poprvé na akci Tour de Fleet si mohou hosté Dne TCO v Olomouci objednat své testovací jízdy předem, a to díky unikátní platformě testujauto.cz Již první den po zveřejnění bylo objednáno on-line více než 50 testovacích jízd. „Velmi nás to potěšilo a potvrdilo, že o tento moderní komunikační nástroj je velký zájem. Počítáme, že do vlastní akce bude takto zarezervováno až sto testů, což je přibližně 15 % jízd, které se obvykle na Dnech s Fleetem za den uskuteční. A to i přesto, že tuto možnost zatím nabídlo jen minimum automobilek. Testujauto je pro aktivní prodejce, kteří si váží času svých zákazníků, chtějí nabídnout větší komfort a lepší vzájemnou komunikaci. V konečném důsledku to dozajista dopomůže k lepším obchodům,“ říká vedoucí projektu testujauto.cz Martin Mensa.

 

I v Olomouci se testovací jízdy započítávají do soutěže o osobní vůz v hodnotě 350 000 Kč od společnosti Louda Auto. Po celý den, který slibuje teplé a slunné počasí, se o další zábavu hostů postarají partneři akce. Den TCO Olomouc je tak skvělým tipem pro všechny, kdo se tak či onak zabývají ve firmách automobily. Účast je bezplatná, nutná je pouze registrace na stránkách www.ifleet.cz (klikněte na Olomouc na mapce ČR).

soutez_casestudy


Z programu Dne TCO Olomuc:

 • 10:05 - 11:05 Panelová diskuse „Telematika pro správu vozových parků“ 
  Robert Dolejší, Obchodní manažer, Secar Bohemia a.s. 
  Petr Ptáček, Technický ředitel, HI Software Development s.r.o. 
  Jakub Novák, Specialista telematických řešení pro klíčové zákazníky, 
  CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. 
  Jan Růžek, Fleet manažer, Česká telekomunikační infrastruktura a.s. 
 • 11:10 - 12:10 Panelová diskuse „TCO - celkové náklady na vlastnění a provoz firemních vozidel“
  Jiří Kot, Business Development Manager, Leaseplan Česká republika s.r.o. 
  Petr Kužel, Sales Network Manager, ALD Automotive s.r.o. 
  Tomáš Kadeřábek, Account Team Leader, Arval CZ s.r.o. 
  Jakub Theissig, Group Development Manager, AAA Auto International a.s.

Info o akci:
Den TCO 2016 Olomouc
Tematický den zaměřený na celkové náklady vlastnictví motorových vozidel
- Datum konání: 23. června 2016
- Program od 9:30, registrace od 8:30
- Golf Resort Olomouc 
   Dolany-Véska 89, 783 16 Dolany u Olomouce
   www.golf-olomouc.cz

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku