Hlavní navigace

ICZ posiluje své působení v oblasti informačních systémů pro zdravotnictví

17. 7. 2018

Sdílet

Vzniká tak spojenectví, které zvýší úroveň produktů a služeb pro nemocniční informační systémy ve velkých a středních nemocnicích.

 

"Naším společným hlavním cílem je spokojený zákazník, kterému díky tomuto partnerství budeme moci poskytnout rozšířenou nabídku integrovaných produktů. Navíc bude možné využít mnoho moderních technologií a funkcí, které obě společnosti nabízí, a to včetně mobilních zařízení, webových aplikací, vícevrstvé architektury, plnohodnotné integrace s jinými systémy a eHealth komunikace s dalšími zdravotnickými zařízeními," říká generální ředitel společnosti ICZ Bohuslav Cempírek.

 

Obě společnosti mají za sebou více než 4letou spolupráci při vývoji, implementaci a integraci laboratorních informačních systémů pro zdravotnická zařízení. Nyní smluvně rozšířily spolupráci při vývoji, implementaci a servisu aplikací pro oblast nemocničních informačních systémů.

 

"Věříme, že naše spolupráce zvýší možnosti a konkurenceschopnost na zahraničních trzích a přinese přidanou hodnotu do prostředí zdravotnického software na českém trhu," dodává David Steiner, jednatel společnosti Steiner.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?