Hlavní navigace

Investor Ondřej Tomek vloží do firmy Safetica dalších 2,5 milionu dolarů

11. 12. 2014

Sdílet

„Mezi naše klienty patří leadeři z oblasti automobilového průmyslu, finančnictví, ministerstva, zástupci obecné státní správy, špičkové strojírenské firmy, reprezentanti petrochemického průmyslu, i logistiky,“ říká Jakub Mahdal, CEO společnosti Safetica Technologies. „Naši zákazníci začínají pomalu, ale jistě, objevovat výhody a možnosti úspor, které jim náš software nabízí, oceňují kvalitu, širokou nabídku funkcí, nízké náklady na implementaci i snadnou použitelnost. Toto Safeticu výrazně odlišuje od konkurentů,“ dodává.

 

„Jsem rád, že mohu pomáhat českým firmám dobývat světový technologický trh, Safetica je příkladem toho, že české know-how se dokáže prosadit doma i ve světě,“ říká Ondřej Tomek, který do Safetiky investoval poprvé v roce 2012 a je investorem i v dalších českých společnostech.

 

Software od Safetica Technologies slouží těm, kdo si jsou vědomi nutnosti chránit data proti záměrnému i nechtěnému zneužití. Safetica DLP (Data Loss Prevention) software dokáže předcházet škodám, odhalovat neoprávněné manipulace s informacemi i šetřit náklady prostřednictvím zjištění míry používání počítačových i síťových prostředků a odhalením jejich neefektivního využití.

 

Safetica Technologies dnes poskytuje služby více než 140 tuzemským a zahraničním podnikům.

ČTĚTE TAKÉ:

→ Tajemství úspěchu start-up firem odhaleno: honba za snem a dostatek financí rozhodují
Jak ve vyspělých, tak v rozvíjejících se ekonomikách mají tzv. start-up firmy silný potenciál stát se navzdory recesi motory ekonomického růstu.

→ Poptávka po nebankovním financování loni rostla
Členské společnosti ČLFA uzavřely v roce 2011 téměř 1,08 milionu nových leasingových a úvěrových obchodů.

G+

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?